The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra
The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra, je, ako názov napovedá, dobrodružná kooperatívna hra pre 1 až 4 hráčov, ktorá vás vezme do obľúbeného, no nehostinného sveta Elder Scrolls! Hráči na seba vezmú úlohy hrdinov, preživších členov legendárnej skupiny Blades. Zažite epické výpravy, porážajte nepriateľov a preskúmajte obrovské kraje Skyrimu. Podarí sa vám prekaziť sprisahanie, ohrozujúce celý Skyrim? Hra odkazuje na všetky kultové aspekty známeho sveta. Vďaka množstvu hrateľných rás, širokej škále zbraní, brnení a kúziel, či množstvu rozhodnutí, meniacim hru môžete pri každej hre okúsiť iný zážitok. Navštívte ikonické herné lokácie, prebojujte sa cez zabudnuté bane, alebo staroveké dwemerské mestá, v snahe objaviť staroveké poklady a zvýšiť svoju silu. Čelte čoraz smrteľnejším nepriateľom a tvorte históriu! Základná hra je rozdelená do dvoch kampaní. Tie tvoria tri kapitoly, mapujúce až 25 rokov svetových dejín. Každé z vašich rozhodnutí výrazne ovplyvní váš príbeh, ktorý spoločne odhaľujete, vďaka čomu je zážitok z celej kampane pri každom hraní iný. Svoj postup môžete po každej hre ukladať a začať ďalšiu kapitolu s rovnakou postavou, vybavením a schopnosťami. Hru môžete rovnako kedykoľvek resetovať, vybrať si inú postavu a štýl hry, urobiť rôzne rozhodnutia a zažiť veci inak. Prípadne si vyberte kapitolu, ktorá znie zábavne a zahrajte si toto dobrodružstvo ako jednorazové.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
127,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra, je, ako názov napovedá, dobrodružná kooperatívna hra pre 1 až 4 hráčov, ktorá vás vezme do obľúbeného, no nehostinného sveta Elder Scrolls!

Hráči na seba vezmú úlohy hrdinov, preživších členov legendárnej skupiny Blades. Zažite epické výpravy, porážajte nepriateľov a preskúmajte obrovské kraje Skyrimu. Podarí sa vám prekaziť sprisahanie, ohrozujúce celý Skyrim?

Hra odkazuje na všetky kultové aspekty známeho sveta. Vďaka množstvu hrateľných rás, širokej škále zbraní, brnení a kúziel, či množstvu rozhodnutí, meniacim hru môžete pri každej hre okúsiť iný zážitok. Navštívte ikonické herné lokácie, prebojujte sa cez zabudnuté bane, alebo staroveké dwemerské mestá, v snahe objaviť staroveké poklady a zvýšiť svoju silu. Čelte čoraz smrteľnejším nepriateľom a tvorte históriu!

Základná hra je rozdelená do dvoch kampaní. Tie tvoria tri kapitoly, mapujúce až 25 rokov svetových dejín. Každé z vašich rozhodnutí výrazne ovplyvní váš príbeh, ktorý spoločne odhaľujete, vďaka čomu je zážitok z celej kampane pri každom hraní iný. Svoj postup môžete po každej hre ukladať a začať ďalšiu kapitolu s rovnakou postavou, vybavením a schopnosťami.

Hru môžete rovnako kedykoľvek resetovať, vybrať si inú postavu a štýl hry, urobiť rôzne rozhodnutia a zažiť veci inak. Prípadne si vyberte kapitolu, ktorá znie zábavne a zahrajte si toto dobrodružstvo ako jednorazové.

Obsah hry:

• 6 figúrok postáv

• 1 kocka nepriateľov

• 38 kociek

• 394 žetónov

• 4 dosky postáv

• 1 herný plán

• 849 kariet

• 1 pravidlá

• 1 tutoriál/kniha scenárov

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
J. Caburrasi, J. Echenique, S. Guerriero...
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje