The Witcher: Old World - Skellige
The Witcher: Old World - Skellige, je vymaznané rozšírenie hry The Witcher: Old World. Budete sa v ňom plaviť na vlnách Veľkého mora na západ, k brehom divokého súostrovia Skellige. Mrazivé ostrovy pod nadvládou kráľa a mocných jarlov ponúkajú napriek svojej odľahlosti mnohé pokušenia, lákajúce cestovateľov z celého kontinentu! Základná hra The Witcher: Old World ako aj toto rozšírenie sú v anglickom jazyku a tento jazyk je pre ich hranie nevyhnutný, preto aj nasledujúci popis uvádzame v tomto jazyku: Inhabited by different Clans, Islands on the Great Sea breed traders, warriors, and leaders. One might see the Islands as an opportunity for political connections, but a witcher or a mage would rather travel there to train, hunt monsters, and seek an adventure. It may be of great benefit to visit Skellige Islands, as well as other, unexplored ones, but such travels rarely come without a cost. You get a sizable Board extension with all-new locations and location tokens. Your map gets bigger and more interesting. There is a special way to travel to the Islands by using Ship miniatures, and each travel always comes with a new, sea adventure. There is a special Deck of Exploration and Event Cards just for that Expansion, and some of them may result in Dagon, an ancient monster, being summoned.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
48,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

The Witcher: Old World - Skellige, je vymaznané rozšírenie hry The Witcher: Old World. Budete sa v ňom plaviť na vlnách Veľkého mora na západ, k brehom divokého súostrovia Skellige. Mrazivé ostrovy pod nadvládou kráľa a mocných jarlov ponúkajú napriek svojej odľahlosti mnohé pokušenia, lákajúce cestovateľov z celého kontinentu!

Základná hra The Witcher: Old World ako aj toto rozšírenie sú v anglickom jazyku a tento jazyk je pre ich hranie nevyhnutný, preto aj nasledujúci popis uvádzame v tomto jazyku:

Inhabited by different Clans, Islands on the Great Sea breed traders, warriors, and leaders. One might see the Islands as an opportunity for political connections, but a witcher or a mage would rather travel there to train, hunt monsters, and seek an adventure. It may be of great benefit to visit Skellige Islands, as well as other, unexplored ones, but such travels rarely come without a cost.

You get a sizable Board extension with all-new locations and location tokens. Your map gets bigger and more interesting. There is a special way to travel to the Islands by using Ship miniatures, and each travel always comes with a new, sea adventure. There is a special Deck of Exploration and Event Cards just for that Expansion, and some of them may result in Dagon, an ancient monster, being summoned.

 

Obsah hry:

• 1 figúrka Dagona
• 1 herný plán
• 3 figúrky lodí
• 1 veľká karta netvora
• 14 žetónov
• 30 kariet udalostí
• 50 kariet prieskumu
• 1 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Łukasz Woźniak
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje