The Witcher: Old World - Mages
The Witcher: Old World - Mages, je vymaznané rozšírenie hry The Witcher: Old World. Obsahuje 5 nových postáv: mágov, obohacujúcich spektrum herných možností. Učni akadémií v Aretúze a Ban Arde, ostrieľaní v politických hrách a ovládaní mágie vyrážajú do sveta! Základná hra The Witcher: Old World ako aj toto rozšírenie sú v anglickom jazyku a tento jazyk je pre ich hranie nevyhnutný, preto aj nasledujúci popis uvádzame v tomto jazyku: It includes 5 new characters – mages. Each has a unique miniature, a full set of components that include an individual deck and a player board with an individual specialty. With that expansion, you have 12 characters to choose from, and that’s not all. Mages get a board extension and a full deck of Action Cards. So mages and witchers can compete in the Old World, but they train and fight in their own style.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
56,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

The Witcher: Old World - Mages, je vymaznané rozšírenie hry The Witcher: Old World. Obsahuje 5 nových postáv: mágov, obohacujúcich spektrum herných možností. Učni akadémií v Aretúze a Ban Arde, ostrieľaní v politických hrách a ovládaní mágie vyrážajú do sveta!

Základná hra The Witcher: Old World ako aj toto rozšírenie sú v anglickom jazyku a tento jazyk je pre ich hranie nevyhnutný, preto aj nasledujúci popis uvádzame v tomto jazyku:

It includes 5 new characters – mages. Each has a unique miniature, a full set of components that include an individual deck and a player board with an individual specialty. With that expansion, you have 12 characters to choose from, and that’s not all. Mages get a board extension and a full deck of Action Cards. So mages and witchers can compete in the Old World, but they train and fight in their own style.

 

Obsah hry:

• 5 figúriek mágov
• 5 žetónov špecializácií
• 5 plánov hráčov
• 20 kariet trofejí
• 5 bodovacích žetónov
• 140 kariet akcií
• 30 drevených kociek
• 1 herný plán
• 1 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Łukasz Woźniak
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje