Zátoka Obchodníků KOMPLET
V tomto objemnom komplete si doprajete krásnu asymetrickú fantasy hru Zátoka Obchodníků v kombinácii s bohatými rozšíreniami ( Tajná skrýš, Hostinský, Matka draků, Vědma)! V Zátoke Obchodíků sa z hráčov stávajú obchodníci, ktorí sa snažia predať svoje výrobky dobrodruhom, prichádzajúcim na svojich lodiach do prístavu. Každý obchodník v hre funguje inak, využíva svoje vlastné mechanizmy, ktorými vyrába nový tovar, vylepšuje svoj obchod a to najdôležitejšie - bohatne! Obchodníci tak medzi sebou súperia o priazeň zákazníkov, snažia sa ovplyvňovať dopyt a zaistiť si sponzorov. Môžete zamestnávať miestnych ľudí, využívať čierny obchod, čo vás však môže aj niečo stáť. Po troch dňoch usilovnej práce si potom môžete utrieť pot z čela, spočítať svoje bohatstvo, a najbohatší obchodník sa stane víťazom! Každé z rozšírení dopĺňa a obohacuje mnohé z dôležitých aspektov herného sveta. V rozšírení Tajná skrýš nájdete okrem množstva modulov, ktoré môžete do hry zakomponovať jednotlivo či v kombinácii a osvežiť si tak herný zážitok, tu na vás tiež čaká nový materiál pre hru jedného hráča: kniha 12 tématických scénarov a balíček kariet sólových výziev, ktoré zvyšujú obtiažnost hry. A nezabudnime na Zlodeja! Rozšírenie Hostinský obsahuje novú postavu obchodníka neslávne známeho hostinského Nevrlu. Každému zákazníkovi zaručuje to isté: tvrdú pijatiku, mäkkú posteľ a rázný kopanec do zadku, ak by mu napadlo rozpútať v pohostinstve bitku! Na rozdiel od ostatních obchodníkov nevyrazíte s tovarom do tržnice v prístave. Miesto toho ponúkate dobrodruhom tekuté posilnenie a možnosť odpočinku. Lenže izieb je málo a zákazníci sú vyberaví - a vy si nemôžete dovoliť, aby se o vašom hostinci v meste klebetilo bohviečo! V rozšírení Matka draků sa stanete Dvilmou Tesákovou, ktorá má pod palcom biznis s drakmi, najžiadanejším dopravním prostriedkom široko ďaleko. Matka draků predstavuje novú obchodníčku, za ktorú môžete hrať. Jej mechanikou je kombinácia "bag-buildingu" (utvaranie zásoby žetónov vo vrecúšku) a pohybového hlavolamu. Z vrecúška budete ťahať krmivo a rozmiestňovať ho na svoju dosku, jednu porciu za druhou. Akonáhle je krmivo na doske, mladí draci budú po čuchu sledovať cestičku z jednotlivých porcií a s každým sústom o niečo vyrastú! V rozšírení Vědma se stanete Jagátou zaoberajúcou sa čítaním budúcnosti tých, ktorí v živote žiadnu budúcnosť nevidia. Mapujete dráhy hviezd, veštíte a meníte dráhy osudu. To všetko v snahe zaistiť, aby vaši zákazníci boli o niečo chudobnejší a vy naopak bohatší. Jej hra sa sústreďuje na mechaniku "roll-and-write" (hoď a píš), takže budete používat zotierateľnú dosku, fixku a kocky. V každom kole vhodíte do veštiacej misky hrsť rún (mincu, kostičky, voodoo bábiku a kocky). Výsledky hodu potom zapíšete na dosku, učiníte z ich pomocou rôzné akcie a predpoviete budúcnosť! Ale hlavne nech vaše temné kúzla a špinavé praktiky neodradia počestních zákazníkov.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
139,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V tomto objemnom komplete si doprajete krásnu asymetrickú fantasy hru Zátoka Obchodníků v kombinácii s bohatými rozšíreniami ( Tajná skrýš, Hostinský, Matka draků, Vědma)!

V Zátoke Obchodíků sa z hráčov stávajú obchodníci, ktorí sa snažia predať svoje výrobky dobrodruhom, prichádzajúcim na svojich lodiach do prístavu. Každý obchodník v hre funguje inak, využíva svoje vlastné mechanizmy, ktorými vyrába nový tovar, vylepšuje svoj obchod a to najdôležitejšie - bohatne! Obchodníci tak medzi sebou súperia o priazeň zákazníkov, snažia sa ovplyvňovať dopyt a zaistiť si sponzorov. Môžete zamestnávať miestnych ľudí, využívať čierny obchod, čo vás však môže aj niečo stáť. Po troch dňoch usilovnej práce si potom môžete utrieť pot z čela, spočítať svoje bohatstvo, a najbohatší obchodník sa stane víťazom!

Každé z rozšírení dopĺňa a obohacuje mnohé z dôležitých aspektov herného sveta.

V rozšírení Tajná skrýš nájdete okrem množstva modulov, ktoré môžete do hry zakomponovať jednotlivo či v kombinácii a osvežiť si tak herný zážitok, tu na vás tiež čaká nový materiál pre hru jedného hráča: kniha 12 tématických scénarov a balíček kariet sólových výziev, ktoré zvyšujú obtiažnost hry. A nezabudnime na Zlodeja!

Rozšírenie Hostinský obsahuje novú postavu obchodníka neslávne známeho hostinského Nevrlu. Každému zákazníkovi zaručuje to isté: tvrdú pijatiku, mäkkú posteľ a rázný kopanec do zadku, ak by mu napadlo rozpútať v pohostinstve bitku! Na rozdiel od ostatních obchodníkov nevyrazíte s tovarom do tržnice v prístave. Miesto toho ponúkate dobrodruhom tekuté posilnenie a možnosť odpočinku. Lenže izieb je málo a zákazníci sú vyberaví - a vy si nemôžete dovoliť, aby se o vašom hostinci v meste klebetilo bohviečo!

V rozšírení Matka draků sa stanete Dvilmou Tesákovou, ktorá má pod palcom biznis s drakmi, najžiadanejším dopravním prostriedkom široko ďaleko. Matka draků predstavuje novú obchodníčku, za ktorú môžete hrať. Jej mechanikou je kombinácia "bag-buildingu" (utvaranie zásoby žetónov vo vrecúšku) a pohybového hlavolamu. Z vrecúška budete ťahať krmivo a rozmiestňovať ho na svoju dosku, jednu porciu za druhou. Akonáhle je krmivo na doske, mladí draci budú po čuchu sledovať cestičku z jednotlivých porcií a s každým sústom o niečo vyrastú!

V rozšírení Vědma se stanete Jagátou zaoberajúcou sa čítaním budúcnosti tých, ktorí v živote žiadnu budúcnosť nevidia. Mapujete dráhy hviezd, veštíte a meníte dráhy osudu. To všetko v snahe zaistiť, aby vaši zákazníci boli o niečo chudobnejší a vy naopak bohatší. Jej hra sa sústreďuje na mechaniku "roll-and-write" (hoď a píš), takže budete používat zotierateľnú dosku, fixku a kocky. V každom kole vhodíte do veštiacej misky hrsť rún (mincu, kostičky, voodoo bábiku a kocky). Výsledky hodu potom zapíšete na dosku, učiníte z ich pomocou rôzné akcie a predpoviete budúcnosť! Ale hlavne nech vaše temné kúzla a špinavé praktiky neodradia počestních zákazníkov.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jonny Pac, Carl Van Ostrand, Drake Villareal
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje