Bunny Kingdom
V mierumilovnom a pokojnom králičom kráľovstve budú hráči v mene svojho klanu budovať dediny a mestá, kultivovať polia, jazerá, hory a lesy, získavať zdroje, sadiť mrkvu, zbierať huby a tým všetkým sa snažiť ovládnuť čo najväčšie územie kráľovstva.  Počas štyroch kôl hráči draftujú karty uzemí, artefaktov a majstrov. Na získaných územiach potom môžu stavať veže, dediny a iné prvky, ktoré prinášajú víťazné body. Majstri majú rôzne schopnosti, ktoré môžu značně pomôcť pri budovaní a prastaré artefakty majú veľkú bodovú hodnotu. Hráči si preto musia dobre premyslieť, ktoré karty si nechajú a ktoré pošlú ďalej súperom. Na konci každého kola prebehne bodovanie, kde hráči získavajú body za svoje spojené skupiny králikov v závislosti na mestách a zdrojoch, ktoré obsahujú. Hra vyniká krásným, rozprávkovým spracovaním, obsahuje množstvo kariet a roztomilých figúrok králíkov a miest. 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
40-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
39,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry
V mierumilovnom a pokojnom králičom kráľovstve budú hráči v mene svojho klanu budovať dediny a mestá, kultivovať polia, jazerá, hory a lesy, získavať zdroje, sadiť mrkvu, zbierať huby a tým všetkým sa snažiť ovládnuť čo najväčšie územie kráľovstva. 
Počas štyroch kôl hráči draftujú karty uzemí, artefaktov a majstrov. Na získaných územiach potom môžu stavať veže, dediny a iné prvky, ktoré prinášajú víťazné body. Majstri majú rôzne schopnosti, ktoré môžu značně pomôcť pri budovaní a prastaré artefakty majú veľkú bodovú hodnotu. Hráči si preto musia dobre premyslieť, ktoré karty si nechajú a ktoré pošlú ďalej súperom.
Na konci každého kola prebehne bodovanie, kde hráči získavajú body za svoje spojené skupiny králikov v závislosti na mestách a zdrojoch, ktoré obsahujú.
Hra vyniká krásným, rozprávkovým spracovaním, obsahuje množstvo kariet a roztomilých figúrok králíkov a miest. 
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
40-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje