Direwild
Direwild je plne kooperatívna taktická "deck-buildingová" hra. Počas hry sa predierate temným podzemím a spoločnými silami sa snažíte poraziť samotnú hru. Z hráčov sa stávajú animisti - hrdinovia, ktorí môžu povolať malé i veľké stvorenia (reprezentované kartami, ktorými si budujete svoj balík) a kombinovať ich rôznymi spôsobmi. Pomocou týchto stvorení sa hráči snažia poraziť zlé sily Karna. Karn bol kedysi tiež jedným z animistov, ale jeho túžba po moci ho zviedla na stranu zla. Počas hry sa Karn pokúša chytiť hrdinov a poraziť ich skôr, než sa z nich stanú silní a rovnocenní súperi do posledného boja. Hra je rozdelená na tri kapitoly a obsahuje aj tzv. "game save" mechanizmus, čo vám umožní hru zbaliť, opäť sa k nej vrátiť a pokračovať v začatom boji.   
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
56,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Direwild je plne kooperatívna taktická "deck-buildingová" hra. Počas hry sa predierate temným podzemím a spoločnými silami sa snažíte poraziť samotnú hru.

Z hráčov sa stávajú animisti - hrdinovia, ktorí môžu povolať malé i veľké stvorenia (reprezentované kartami, ktorými si budujete svoj balík) a kombinovať ich rôznymi spôsobmi. Pomocou týchto stvorení sa hráči snažia poraziť zlé sily Karna. Karn bol kedysi tiež jedným z animistov, ale jeho túžba po moci ho zviedla na stranu zla. Počas hry sa Karn pokúša chytiť hrdinov a poraziť ich skôr, než sa z nich stanú silní a rovnocenní súperi do posledného boja. Hra je rozdelená na tri kapitoly a obsahuje aj tzv. "game save" mechanizmus, čo vám umožní hru zbaliť, opäť sa k nej vrátiť a pokračovať v začatom boji. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vas Obeyesekere
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje