Harry Potter: Hogwarts Battle (Deck-Building Game)
Harry Potter: Hogwarts Battle je kartová kooperatívna hra, v ktorej hráči spoločnými silami bránia Rokfortskú strednú školu čarodejnícku pred zlosynmi. Hráči v hre hrajú za známe postavy - Harry, Ron, Hermiona a Neville. Každá z nich disponuje vlastným balíčkom kariet, ktorý si v priebehu hry vylepšujete, učíte sa nové kúzla a získavate cenné artefakty. Inými kartami sa liečite alebo útočíte na nepriateľov v snahe zabrániť ich temnému pôsobeniu. A iba spoločne možete, tak ako Harry a jeho priatelia, odvrátiť zlo!  Tak ako pôvodný príbeh, aj táto hra obsahuje 7 častí (7 krabičiek), aby ste mohli začiť všetky Harryho dobrodružstvá na vlastnej koži. Tak začnete hru ako mladí študenti, ktorí práve nastúpili na Rokfort a postupne prejdete všetkými siedmymi rokmi, kde v každom roku máte svoj počiatočný balíček iný, takže tak ako rastú a menia sa vaši hrdinovia, menia sa aj vaše počiatočné balíky, prichádzajú nové karty, nové kúzla, noví nepriatelia.    How To Play:
Odporúčaný vek:
11 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
49,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Harry Potter: Hogwarts Battle je kartová kooperatívna hra, v ktorej hráči spoločnými silami bránia Rokfortskú strednú školu čarodejnícku pred zlosynmi. Hráči v hre hrajú za známe postavy - Harry, Ron, Hermiona a Neville. Každá z nich disponuje vlastným balíčkom kariet, ktorý si v priebehu hry vylepšujete, učíte sa nové kúzla a získavate cenné artefakty. Inými kartami sa liečite alebo útočíte na nepriateľov v snahe zabrániť ich temnému pôsobeniu. A iba spoločne možete, tak ako Harry a jeho priatelia, odvrátiť zlo! 

Tak ako pôvodný príbeh, aj táto hra obsahuje 7 častí (7 krabičiek), aby ste mohli začiť všetky Harryho dobrodružstvá na vlastnej koži. Tak začnete hru ako mladí študenti, ktorí práve nastúpili na Rokfort a postupne prejdete všetkými siedmymi rokmi, kde v každom roku máte svoj počiatočný balíček iný, takže tak ako rastú a menia sa vaši hrdinovia, menia sa aj vaše počiatočné balíky, prichádzajú nové karty, nové kúzla, noví nepriatelia. 

 

How To Play:

Obsah hry:
  • 252 kariet (47 malých, 142 štandartných, 63 veľkých)
  • 4 kocky
  • 7 herných krabičiek
  • 7 pravidiel
  • 4 dosky hráčov
  • 8 ovládacích žetónov pre nepriateľov
  • 70 žetónov (35x útok, 25x vplyv, 4x zdravie, 2x štít a 4x ďalšie)
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
11+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Forrest-Pruzan Creative, Kami Mandell, Andrew Wolf
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
Onyxina
18.2.2019
Deck builder hra ak porovname cenu a cas hrania, ktore sme pri tom stravili, tak vam ta hra pride az lacna :) Je to hra, ktora sa pri opakovanim hrani neopakuje a stale prinasa nove vyzvy a novy sposob hrania. Tym, ze nepriatelia a karticky do vasho decku prichadzaju vzdy v roznoom poradi a je velke mnozstvo vyberu, stale sa stane nieco ine a vas deck ma stale aj iny sposob pouzivania. Aj ked celu phru prejdete, mate zaujem ju hrat znovu a znovu, pretoze je to stale ako nova hra. Zaroven, nie je lahke ju cele prejst :) Tak kao sme my hovorievali, tento kus kartonu vam vie riadne natrhnut prdel ;) Kontext: 5/5 Obohratelnost: 5/5 Graficke prevedenie: 5/5 Kvalita prevedenia: 4/5 - a to iba preto, lebo expanzia ma inak sfarbene pozadie karticiek
AmA
29.12.2019
zatial sme v piatom leveli, smrtozruti nas porazili a musime si ho zopakovat ;) hra je dynamicka, zabavna, rychlo vtiahne do deja. Je tam aj isty prvok nahody, avsak dolezite je dohodnut si strategiu a komunikovat navzajom.... No ale niekedy su smrtozruti proste rychlejsi anglictina na kartach nie je az taka narocna, pre overenie tu je vzdy google translator ;) myslim ze hra nas bude este dlho bavit a ze pre fanusika rokfortu je to proste must have ;) jedinu nevyhodu vidim v tom, ze na dlhsiu dobu zabudnete na okolity svet a naozaj narocne bolo dostat deti od rozohratej hry do postele
Peter Komáromy
28.6.2020
Odkedy som dostal od priateľky túto hru, iné takmer ani nehrávame. Náš prvý deck-building a oboch veľmi zaujal, myslím že mňa ešte o čosi viac. Doteraz som považoval za najlepšiu kooperatívnu hru Zakázaná púšť, ale toto ma chytilo ešte asi o čosi viac.
Lucka
21.3.2021
Tato doskovka je proste top ! Hrame to uz 3 den v a samozrejme kupili sme aj rozsirenia (expansion Monster a expansion Potion - urcite sa to oplati). Odporucam kazdemu , ak si fanusik Harryho urcite si to kup! :)))
4 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje