Harry Potter: Boj o Bradavice - Obrana proti černé magii DUEL CZ
(Dobrá správa: táto hra vyšla aj v slovenskom vydaní.) Hra zo sveta Harryho Pottera, ktorá síce vychádza z mechaník kooperatívnej hry Harry Potter: Boj o Bradavice, ale je citeľne iná. V prvom rade tým, že namiesto spolupráce stojíte s druhým hráčom v dueli a je to kto z koho :) Stojíte proti sebe na pódiu a hraním kariet sa snažíte odhodiť súpera, sami sa "udraviť" a zároveň za peniaze z kariet nakupovať ďalšie karty, silnejšie kúzla, spojencov, či magické predmety. Základným mechanizmom hry je totiž deckbuilding (vytváranie balíčka kariet počas hry). Pekná, svižná (dynamika sa v jednotlivých súbojoch zvyšuje, pretože si do ďalšieho kola prenášate všetky dovtedy získané karty), tematicky dobre spracovaná hra, ktorú si zahrajú najmä fanúšikovia Harryho, ale sadnúť môže aj ďalším.
Odporúčaný vek:
11 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
33,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

(Dobrá správa: táto hra vyšla aj v slovenskom vydaní.)

Hra zo sveta Harryho Pottera, ktorá síce vychádza z mechaník kooperatívnej hry Harry Potter: Boj o Bradavice, ale je citeľne iná. V prvom rade tým, že namiesto spolupráce stojíte s druhým hráčom v dueli a je to kto z koho :)

Stojíte proti sebe na pódiu a hraním kariet sa snažíte odhodiť súpera, sami sa "udraviť" a zároveň za peniaze z kariet nakupovať ďalšie karty, silnejšie kúzla, spojencov, či magické predmety. Základným mechanizmom hry je totiž deckbuilding (vytváranie balíčka kariet počas hry).

Pekná, svižná (dynamika sa v jednotlivých súbojoch zvyšuje, pretože si do ďalšieho kola prenášate všetky dovtedy získané karty), tematicky dobre spracovaná hra, ktorú si zahrajú najmä fanúšikovia Harryho, ale sadnúť môže aj ďalším.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
11+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kami Mandell, Andrew Wolf
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje