Sorcerer
Očakávaná dark fantasy kartová hra od slovenského autora Petra Scholtza, ktorá kombinuje zberateľské strategické kartové hry ako napr. magic: The Gathering a taktické bojové hry typu Warhammer. Každú hru si vytvoríte svoj grimoár, a to zmiešaním troch rozličných balíčkov (Character, Lineage, Domain). Tých je v hre z každého typu niekoľko, takže každú hru môžete skúšať nové a nové kombinácie. V samotnej hre potom bojujete o dominanciu na troch bojových poliach situovaných vo viktoriánskom Londýne. Každé kolo má dve fázy - akčnú a bojovú. V akčnej fáze môžete používate svoje akcie na zosielanie kúzel, doberanie kariet, získavanie energie alebo posielanie svojich prisluhovačov na niektoré bojové pole. V bojovej fáze potom vyhodnocujete jednotlivé bojové polia, kedy hádžete kockami na základe sily a schopností svojich prisluhovačov, pričom sa snažíte zničiť tých súperových a ovládnuť dané bojové pole. Pokiaľ ovládnete 2 z troch polí, zvíťazíte.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
49,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Očakávaná dark fantasy kartová hra od slovenského autora Petra Scholtza, ktorá kombinuje zberateľské strategické kartové hry ako napr. magic: The Gathering a taktické bojové hry typu Warhammer.

Každú hru si vytvoríte svoj grimoár, a to zmiešaním troch rozličných balíčkov (Character, Lineage, Domain). Tých je v hre z každého typu niekoľko, takže každú hru môžete skúšať nové a nové kombinácie.

V samotnej hre potom bojujete o dominanciu na troch bojových poliach situovaných vo viktoriánskom Londýne. Každé kolo má dve fázy - akčnú a bojovú. V akčnej fáze môžete používate svoje akcie na zosielanie kúzel, doberanie kariet, získavanie energie alebo posielanie svojich prisluhovačov na niektoré bojové pole. V bojovej fáze potom vyhodnocujete jednotlivé bojové polia, kedy hádžete kockami na základe sily a schopností svojich prisluhovačov, pričom sa snažíte zničiť tých súperových a ovládnuť dané bojové pole. Pokiaľ ovládnete 2 z troch polí, zvíťazíte.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter Scholtz
Rok vydania:
2019
Herné rozšírenia
Sorcerer: Egyptian Battlefield Set
objednáme pre vás
8,99 €
Sorcerer: Extra Dice
objednáme pre vás
5,99 €
Sorcerer: Extra player board
objednáme pre vás
4,99 €
Sorcerer: Extra dice (large)
objednáme pre vás
6,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje