KeyForge: Call of the Archons - Archon Deck
KeyForge: Call of the Archons - Archon Deck obsahuje 37 kariet pre kartovú hru KeyForge: Call of the Archons. Každý balíček je jedinečný a unikátny. Pre hru potrebuje každý hráč svoj vlastný balíček. Vstúpte do sveta, kde je možné všetko. Svet Crucible pozostáva z častí nespočetných planét celého vesmíru. Bol vytvorený pre Archonov, božské bytosti, ktoré napriek svojej moci vedia len veľmi málo o svojom pôvode.Archoni sa stretávajú v mnohých konliktoch a vedú svoje frakcie v snahe odhaliť skryté poklady planét a získať dokonalé znalosti a silu.  KeyForge: Call of the Archons je nová unikátna kartová hra od Richarda Garfielda (okrem iného autora Magic: The Gathering) postavená na systéme Unique Deck-ov, kde každý jeden balíček je jedinečný. Nejedná sa teda o hru, v ktorej by ste si stavali svoj balík, ale si ho rovno kúpite. Každý jeden balíček je unikátny a jedinečný s vlastným Archonom a unikátnou kombináciu kariet a nedá sa už upravovať. Budete jediný, kto vlastní taký balík. Na vás už bude iba odhaliť jeho silu a postaviť sa súperom.   Táto KeyForge: Call of the Archons štartovacia sada obsahuje 2 štartovacie balíky + 2 ďalšie náhodné KeyForge: Call of the Archons – Archon Decky, plus ostatné herné komponenty, ktoré budete potrebovať, aby ste mohli vstúpiť do sveta unikátnej hry KeyForge. Enter a world where anything is possible in KeyForge! Here in the world’s first Unique Deck Game, two players become Archons racing to forge keys that unlock the hidden vaults of the Crucible, an artificial world built from pieces of countless planets. With an incredible array of creatures, artifacts, and abilities, no two decks are alike, and no two battles will ever be the same! The Keyforge: Call of the Archons starter set is the perfect place to begin your adventures on the Crucible. As you race to gather Æmber and unlock the Crucible’s hidden vaults, you need to all the help you can get, and in this set you will find all the implements you need to begin your journey. Providing you with two training decks: Miss “Onyx” Censorius and Radiant Argus the Supreme, as well as two unique Archon Decks and a collection of keys, tokens, chain trackers, and status cards, this set provides you with everything that you and your chosen opponent need to start playing!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
15-45 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
9,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

KeyForge: Call of the Archons - Archon Deck obsahuje 37 kariet pre kartovú hru KeyForge: Call of the Archons. Každý balíček je jedinečný a unikátny. Pre hru potrebuje každý hráč svoj vlastný balíček.

Vstúpte do sveta, kde je možné všetko. Svet Crucible pozostáva z častí nespočetných planét celého vesmíru. Bol vytvorený pre Archonov, božské bytosti, ktoré napriek svojej moci vedia len veľmi málo o svojom pôvode.
Archoni sa stretávajú v mnohých konliktoch a vedú svoje frakcie v snahe odhaliť skryté poklady planét a získať dokonalé znalosti a silu. 

KeyForge: Call of the Archons je nová unikátna kartová hra od Richarda Garfielda (okrem iného autora Magic: The Gathering) postavená na systéme Unique Deck-ov, kde každý jeden balíček je jedinečný. Nejedná sa teda o hru, v ktorej by ste si stavali svoj balík, ale si ho rovno kúpite. Každý jeden balíček je unikátny a jedinečný s vlastným Archonom a unikátnou kombináciu kariet a nedá sa už upravovať. Budete jediný, kto vlastní taký balík. Na vás už bude iba odhaliť jeho silu a postaviť sa súperom.  

Táto KeyForge: Call of the Archons štartovacia sada obsahuje 2 štartovacie balíky + 2 ďalšie náhodné KeyForge: Call of the Archons – Archon Decky, plus ostatné herné komponenty, ktoré budete potrebovať, aby ste mohli vstúpiť do sveta unikátnej hry KeyForge.

Enter a world where anything is possible in KeyForge! Here in the world’s first Unique Deck Game, two players become Archons racing to forge keys that unlock the hidden vaults of the Crucible, an artificial world built from pieces of countless planets. With an incredible array of creatures, artifacts, and abilities, no two decks are alike, and no two battles will ever be the same!

The Keyforge: Call of the Archons starter set is the perfect place to begin your adventures on the Crucible. As you race to gather Æmber and unlock the Crucible’s hidden vaults, you need to all the help you can get, and in this set you will find all the implements you need to begin your journey. Providing you with two training decks: Miss “Onyx” Censorius and Radiant Argus the Supreme, as well as two unique Archon Decks and a collection of keys, tokens, chain trackers, and status cards, this set provides you with everything that you and your chosen opponent need to start playing!

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
15-45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje