Res Arcana
Vo vysokej veži vzdelaní alchymisti pripravujú čarovné nápoje pomocou tajomných prísad z iných svetov. V posvätnom lese drvia druidi bylinky potrebné na okultné rituály, Nekromant povoláva dračieho kostlivca... Vitajte vo svete Res Arcana! Res Arcana je kartová fantasy hra, v ktorej sa z hráčov stávajú mágovia, ktorí sa snažia získať 10 bodov. Hráči si pred seba postupne vykladajú karty magických artefaktov, bytostí alebo miest, čo im uľahčuje prístup k magickým esenciám. Práve tieto esencie pomáhajú hráčom vykladať nové artefakty a využívať ich schopnosti. Hráči sa takto snažia vytvoriť zásobu esencií, ktorá im umožní získať miesta, ktoré prinášajú víťazné body. Vyhrá hráč, ktorému sa podarí získať 10 bodov. Krásne ilustrácie a veľká variabilita zaručuje úžasný herný zážitok.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
36,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vo vysokej veži vzdelaní alchymisti pripravujú čarovné nápoje pomocou tajomných prísad z iných svetov. V posvätnom lese drvia druidi bylinky potrebné na okultné rituály, Nekromant povoláva dračieho kostlivca... Vitajte vo svete Res Arcana!

Res Arcana je kartová fantasy hra, v ktorej sa z hráčov stávajú mágovia, ktorí sa snažia získať 10 bodov. Hráči si pred seba postupne vykladajú karty magických artefaktov, bytostí alebo miest, čo im uľahčuje prístup k magickým esenciám. Práve tieto esencie pomáhajú hráčom vykladať nové artefakty a využívať ich schopnosti. Hráči sa takto snažia vytvoriť zásobu esencií, ktorá im umožní získať miesta, ktoré prinášajú víťazné body. Vyhrá hráč, ktorému sa podarí získať 10 bodov.

Krásne ilustrácie a veľká variabilita zaručuje úžasný herný zážitok.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Thomas Lehmann
Rok vydania:
2019
Herné rozšírenia
Res Arcana: Lux & Tenebrae Expansion
skladom posledné kusy
21,99 €
Res Arcana: Perlae Imperii Expansion
skladom, odosielame čo najskôr
21,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje