Ion: A Compound Building Game
ION: A Compound Building Game je kartová hra, v ktorej si hráči vyberajú z dostupných kariet iónov a vzácnych plynov, aby vytvorili sady zlúčenín a chemicky neaktívnych plynov. Hráč dostane na začiatku kola osem kariet, vyberie si z nich jednu a zvyšné podá ďalšiemu hráčovi. Hráč si vždy vyberá takú kartu, aby ju dokázal prepojiť s kartou iného elementu, alebo ju dá nabok, aby ju spároval neskôr. V priebehu hry hráči získavajú víťazné body za vytvorenie špecifických zlúčenín, ktoré sú uvedené na kartách cieľov. Ak majú hráči dostupnú sadu akčných dielikov, získajú dodatočný ťah v priebehu hry. Hráči získajú víťazné body podľa množstva a typu neutrálnych zlúčenín a vzácnych plynov, ktoré získajú počas hry. Po troch kolách si hráči spočítajú získané body, odpočítajú si body z použitých akčných dielikov a víťazom sa stáva, ako inak, hráč s najvyšším počtom bodov.    
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

ION: A Compound Building Game je kartová hra, v ktorej si hráči vyberajú z dostupných kariet iónov a vzácnych plynov, aby vytvorili sady zlúčenín a chemicky neaktívnych plynov.

Hráč dostane na začiatku kola osem kariet, vyberie si z nich jednu a zvyšné podá ďalšiemu hráčovi. Hráč si vždy vyberá takú kartu, aby ju dokázal prepojiť s kartou iného elementu, alebo ju dá nabok, aby ju spároval neskôr. V priebehu hry hráči získavajú víťazné body za vytvorenie špecifických zlúčenín, ktoré sú uvedené na kartách cieľov. Ak majú hráči dostupnú sadu akčných dielikov, získajú dodatočný ťah v priebehu hry. Hráči získajú víťazné body podľa množstva a typu neutrálnych zlúčenín a vzácnych plynov, ktoré získajú počas hry. Po troch kolách si hráči spočítajú získané body, odpočítajú si body z použitých akčných dielikov a víťazom sa stáva, ako inak, hráč s najvyšším počtom bodov.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
John Coveyou
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje