Subatomic: An Atom Building Game
Subatomic: An Atom Building Game je kartová hra s "deck-buildingovým" herným mechanizmom, v ktorej sa hráči snažia postaviť atómy a karty elementov, ktoré im prinesú víťazné body. Každý hráč začína s malým balíčkom kariet, v ktorom sú karty protónov, neutrónov a elektrónov. Práve z týchto elementov sa hráč snaží postaviť atóm a následne jednu z dostupných kariet elementov. Hráči buď teda stavajú atómy, alebo si môžu kúpiť vo svojom ťahu karty, ktoré použijú neskôr. Karty si môžu kúpiť prostredníctvom kariet na ruke - skombinujú a zahrajú karty lícom nadol ako energiu a lícom nahor ako jednotlivé subatomické časti. Subatomic je jedinečná kartová hra, ktorá hráčov vtiahne do sveta chémie. Je vhodná pre mladších hráčov na oboznámenie sa práve s touto vedou, ale aj ako zábavná hra pre celú rodinu.   
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
34,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Subatomic: An Atom Building Game je kartová hra s "deck-buildingovým" herným mechanizmom, v ktorej sa hráči snažia postaviť atómy a karty elementov, ktoré im prinesú víťazné body.

Každý hráč začína s malým balíčkom kariet, v ktorom sú karty protónov, neutrónov a elektrónov. Práve z týchto elementov sa hráč snaží postaviť atóm a následne jednu z dostupných kariet elementov. Hráči buď teda stavajú atómy, alebo si môžu kúpiť vo svojom ťahu karty, ktoré použijú neskôr. Karty si môžu kúpiť prostredníctvom kariet na ruke - skombinujú a zahrajú karty lícom nadol ako energiu a lícom nahor ako jednotlivé subatomické časti.

Subatomic je jedinečná kartová hra, ktorá hráčov vtiahne do sveta chémie. Je vhodná pre mladších hráčov na oboznámenie sa práve s touto vedou, ale aj ako zábavná hra pre celú rodinu. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
40-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
John Coveyou
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje