Myraclia DELUXE
Planéta Myraclia.Pustá a nehostinná. Nekontrolovane ovládaná živlami. Život tu nemá šancu...Si tu ale ty! So svojimi magickými schopnosťami. Ty vieš, alebo presnejšie povedané, ty chceš premeniť Myracliu....na vysnenú zem plnú života. Úloha nie je ľahká. Musíš skrotiť chaotické živly a elementy, usporiadať ich, zaviesť poriadok, aby život mohol prekvitať. Nie si však sám. Sú tu ďalší, ktorí chcú Myracliu pretvoriť na svoj vlastný obraz. Zdroje a čas sú obmedzené. Ak chceš považovať Myracliu za svoje dielo, musíš s ostatnými nemilosrdne bojovať o vzácne zdroje, ale aj o samotnú podobu Myraclie. Tvoje ciele sú ušľachtilé. Ale čo tvoje motívy? Myraclia je abstraktná strategická hra pre celú rodinu od slovenského autora hry Envyra - Ruda Priečinského. Ponúkame vám kickstarter verziu s deluxe komponentami a dvomi minirozšíreniami Eternity a Darkness.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
50 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
39,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Planéta Myraclia.Pustá a nehostinná. Nekontrolovane ovládaná živlami. Život tu nemá šancu...Si tu ale ty! So svojimi magickými schopnosťami. Ty vieš, alebo presnejšie povedané, ty chceš premeniť Myracliu....na vysnenú zem plnú života. Úloha nie je ľahká. Musíš skrotiť chaotické živly a elementy, usporiadať ich, zaviesť poriadok, aby život mohol prekvitať. Nie si však sám. Sú tu ďalší, ktorí chcú Myracliu pretvoriť na svoj vlastný obraz. Zdroje a čas sú obmedzené. Ak chceš považovať Myracliu za svoje dielo, musíš s ostatnými nemilosrdne bojovať o vzácne zdroje, ale aj o samotnú podobu Myraclie.

Tvoje ciele sú ušľachtilé. Ale čo tvoje motívy?

Myraclia je abstraktná strategická hra pre celú rodinu od slovenského autora hry Envyra - Ruda Priečinského. Ponúkame vám kickstarter verziu s deluxe komponentami a dvomi minirozšíreniami Eternity a Darkness.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
50 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rudy Priecinsky
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje