Mandala Stones
Mandala Stones je abstraktná hra plná pokoja, mieru a krásy. V priebehu hry prekladajú hráči farebné kamene a tvoria nádherné umelecké diela. Tvorcov síce môže byť viac, ale víťazom sa môže stať len jeden.  Vašou úlohou bude ovplyvňovať príslušných umelcov a umiestňovať ich na dôležité pozície na hernom pláne tak, aby ste zo získaných kameňov zostavili stĺpce, ktoré vám prinesú víťazné body.  Mandala Stones sa hrá na viacero kôl. Hráči majú vo svojom ťahu na výber jednu z dvoch možností: zbierať alebo skórovať. Pri zbere presuniete umelca na iné miesto a získate susedné kamene s rovnakým vzorom. Pri bodovaní si hráči spočítajú víťazné body za kamene na príslušných miestach na svojej doske, pričom každá metóda udeľuje body iným spôsobom. Takto zaskórované kamene sa postupne umiestňujú na počítadlo kôl, ktoré pri zaplnení spúšťa koniec hry.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
29,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Mandala Stones je abstraktná hra plná pokoja, mieru a krásy. V priebehu hry prekladajú hráči farebné kamene a tvoria nádherné umelecké diela. Tvorcov síce môže byť viac, ale víťazom sa môže stať len jeden. 

Vašou úlohou bude ovplyvňovať príslušných umelcov a umiestňovať ich na dôležité pozície na hernom pláne tak, aby ste zo získaných kameňov zostavili stĺpce, ktoré vám prinesú víťazné body. 

Mandala Stones sa hrá na viacero kôl. Hráči majú vo svojom ťahu na výber jednu z dvoch možností: zbierať alebo skórovať. Pri zbere presuniete umelca na iné miesto a získate susedné kamene s rovnakým vzorom. Pri bodovaní si hráči spočítajú víťazné body za kamene na príslušných miestach na svojej doske, pričom každá metóda udeľuje body iným spôsobom. Takto zaskórované kamene sa postupne umiestňujú na počítadlo kôl, ktoré pri zaplnení spúšťa koniec hry.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Filip Głowacz
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje