Envyra
Envyra. Svižná strategická hra so simultánnou akciou hráčov.Pravidlá sú jednoduché, hra samotná však vyžaduje schopnosť rýchlej analýzy situácie a taktického rozhodnutia. Hráči musia predvídať, čo urobí každý zo súperov, inak nemajú šancu. V prvej fáze kola sa hráči súčasne a tajne rozhodujú, aké dieliky sa pokúsia získať v nasledujúcej fáze. Svoje rozhodnutie označia na svojej hráčskej ploche ukrytej pre očami protihráčov. Následne všetci svoju voľbu odkryjú a v presne stanovenom porade ukladajú svoje kamene na zvolené dieliky. Pritom môže nastať situácia, že niektorý želaný dielik musia obetovať aby získali iný. V momente, kedy sa na dieliku nazhromaždí určený počet kameňov, dielik dostane hráč, ktorý má na dieliku najviac kameňov, v prípade rovnosti hráč, ktorý uložil kameň na dielik ako posledný.Nič vás viac nenahnevá, ako keď vám dielik vyfúkne protihráč, ktorý vás s prehľadom "prečítal". Naopak, nič nepoteší viac, ako vydarené "kombo" na úkor protihráča, ktorý vám nedobrovoľne prispel svojimi kameňmi na rýchle získanie hodnotného dielika do vášho "setu". Hra obsahuje aj jednoduchší variant pre mladších hráčov. Envyra je jazykovo nezávislá. K dispozícii na stiahnutie aj lokalizovaný návod.Súčasťou balenia je aj rozšírenie Equilibrium. A ako darček dostanete naviac promo Envyra Easter Tiles.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-25 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Envyra. Svižná strategická hra so simultánnou akciou hráčov.
Pravidlá sú jednoduché, hra samotná však vyžaduje schopnosť rýchlej analýzy situácie a taktického rozhodnutia. Hráči musia predvídať, čo urobí každý zo súperov, inak nemajú šancu. V prvej fáze kola sa hráči súčasne a tajne rozhodujú, aké dieliky sa pokúsia získať v nasledujúcej fáze. Svoje rozhodnutie označia na svojej hráčskej ploche ukrytej pre očami protihráčov. Následne všetci svoju voľbu odkryjú a v presne stanovenom porade ukladajú svoje kamene na zvolené dieliky. Pritom môže nastať situácia, že niektorý želaný dielik musia obetovať aby získali iný. V momente, kedy sa na dieliku nazhromaždí určený počet kameňov, dielik dostane hráč, ktorý má na dieliku najviac kameňov, v prípade rovnosti hráč, ktorý uložil kameň na dielik ako posledný.
Nič vás viac nenahnevá, ako keď vám dielik vyfúkne protihráč, ktorý vás s prehľadom "prečítal". Naopak, nič nepoteší viac, ako vydarené "kombo" na úkor protihráča, ktorý vám nedobrovoľne prispel svojimi kameňmi na rýchle získanie hodnotného dielika do vášho "setu".

Hra obsahuje aj jednoduchší variant pre mladších hráčov. Envyra je jazykovo nezávislá. K dispozícii na stiahnutie aj lokalizovaný návod.
Súčasťou balenia je aj rozšírenie Equilibrium. A ako darček dostanete naviac promo Envyra Easter Tiles.

Obsah hry:

• 1 Drevený štartovací token
• 4 Dosky hráča (Player GRID)
• 4 Hráčske zásteny
• 1 Pomocná karta (dvojstranná - SETUP/FINAL BONUS)
• 1 Štvorcová rohová karta
• 1 Plátené vrecko pre ťahanie dielikov
• 1 Návod (anglický, slovenský - na stiahnutie)
• 9 Equilibrium kariet (voliteľné rozšírenie
• Kickstarter Exclusive End Tile

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15-25 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rudy Priecinsky
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Katka
6.12.2020
Tuto hru nam ukazal jej autor na Hratislave a hned pri prvej hre nas tak zaujala, ze sme si ju na mieste kupili. Uz ju mame rok a stale ju radi hravame. Je svizna, vie byt aj mierne zakerna, clovek pri nej musi rozmyslat a netrva zbytocne dlho. Urcite odporucam.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje