Neanderthal: Lovci mamutů - 2. edícia
Neanderthal: Lovci mamutů je hra pre 1-3 hráčov, v ktorej bojujete o prežitie v nehostinných podmienkach európskej doby ľadovej, 43 000 rokov dozadu!   Hráte za jeden z trojice "kmeňov": neandertálcov, kromaňoncov alebo archaikov a snažíte sa zvíťaziť v boji o prežitie. Posielajte svojich lovcov na lov prehistorických zverov a pritom sa snažte vyhnúť predátorom. Starejší vášho rodu sa zameriavajú na udržiavanie ohňa, nové vynálezy alebo domestikovanie zvierat. Ženy majú na starosti zber potravy alebo učenie detí a navyše dokážu prepájať jednotlivé rečové centrá mozgu, vďaka čomu sa váš mozog stane "jazykovo priechodným", čo umožní abstraktné myslenie, vedúce ku kultúrnej revolúcii. Vyberáte si medzi promiskuitným, háremovým alebo párovým súžitím, čo vám pomôže so stratégiou vášho pokolenia. Hra využíva mechanizmus umiestňovania lovcov k rôznym činnostiam, ktoré kombinuje s vyjednávaním, komunikáciou, dražbou a vplyvom náhody, ktorej následky viete efektívne eliminovať. Dochádza k interakcii medzi hráčmi, takže si môžete škodiť, ale aj pomáhať.   
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-3 hráči
Jazyk hry:
34,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry
Neanderthal: Lovci mamutů je hra pre 1-3 hráčov, v ktorej bojujete o prežitie v nehostinných podmienkach európskej doby ľadovej, 43 000 rokov dozadu!
 
Hráte za jeden z trojice "kmeňov": neandertálcov, kromaňoncov alebo archaikov a snažíte sa zvíťaziť v boji o prežitie. Posielajte svojich lovcov na lov prehistorických zverov a pritom sa snažte vyhnúť predátorom. Starejší vášho rodu sa zameriavajú na udržiavanie ohňa, nové vynálezy alebo domestikovanie zvierat. Ženy majú na starosti zber potravy alebo učenie detí a navyše dokážu prepájať jednotlivé rečové centrá mozgu, vďaka čomu sa váš mozog stane "jazykovo priechodným", čo umožní abstraktné myslenie, vedúce ku kultúrnej revolúcii. Vyberáte si medzi promiskuitným, háremovým alebo párovým súžitím, čo vám pomôže so stratégiou vášho pokolenia.
Hra využíva mechanizmus umiestňovania lovcov k rôznym činnostiam, ktoré kombinuje s vyjednávaním, komunikáciou, dražbou a vplyvom náhody, ktorej následky viete efektívne eliminovať. Dochádza k interakcii medzi hráčmi, takže si môžete škodiť, ale aj pomáhať. 
 
Obsah hry:
 
 
Parametre:
Počet hráčov:
1-3 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Phil Eklund
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje