Gods Love Dinosaurs
V hre Gods Love Dinosaurs sa z vás stanú Bohovia, ktorí majú slabosť pre dinosaurov. Vašou úlohou je vybudovať ekosystém s vhodným potravinovým reťazcom. Ale keďže máte najradšej zo všetkých zvierat dinosaury, chcete ich mať čo najviac. V každom ťahu pridáte do svojho ekosystému jeden dielik, ktorý pridáva nový druh zvieraťa a prostredie, v ktorom môže existovať. Dinosaury sú ale hladní a zjedia všetky zvieratá vo vašom ekosystéme. Čím viac jedia, tým viac vajec nakladú a tým viac bodov získate. Ale pozor, aby sa neprežrali, lebo potom vám neostane dostatok jedla na ich prežitie.   
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
37,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Gods Love Dinosaurs sa z vás stanú Bohovia, ktorí majú slabosť pre dinosaurov. Vašou úlohou je vybudovať ekosystém s vhodným potravinovým reťazcom. Ale keďže máte najradšej zo všetkých zvierat dinosaury, chcete ich mať čo najviac.

V každom ťahu pridáte do svojho ekosystému jeden dielik, ktorý pridáva nový druh zvieraťa a prostredie, v ktorom môže existovať. Dinosaury sú ale hladní a zjedia všetky zvieratá vo vašom ekosystéme. Čím viac jedia, tým viac vajec nakladú a tým viac bodov získate. Ale pozor, aby sa neprežrali, lebo potom vám neostane dostatok jedla na ich prežitie. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kasper Lapp
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Objednáme pre Vás
64,99 €
Objednáme pre Vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje