Everdell: Newleaf Expansion
Newleaf je ďalšie rozšírenie pre obľúbenú hru Everdell (Divukraj). Najrušnejšie mesto sveta Everdell: Newleaf práve otvorilo svoju prvú železničnú stanicu! Po koľajniciach do mesta prichádza nielen mnoho nových obyvateľov a tvorov, ale aj priehršť skvelých nápadov, udalostí a myšlienok. Rozšírenie Newleaf hráčom predstavuje úplne nové tvory, stavby a vzrušujúce udalosti, ktoré priťahujú karty návštevníkov do Vášho vždy kvitnúceho mesta! Obsahuje tiež dosku železničnej stanice, vagóny prinášajúce rôznorodé zdroje, cestovné lístky a žetóny rezervácií!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-100 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
Predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Newleaf je ďalšie rozšírenie pre obľúbenú hru Everdell (Divukraj). Najrušnejšie mesto sveta Everdell: Newleaf práve otvorilo svoju prvú železničnú stanicu!

Po koľajniciach do mesta prichádza nielen mnoho nových obyvateľov a tvorov, ale aj priehršť skvelých nápadov, udalostí a myšlienok. Rozšírenie Newleaf hráčom predstavuje úplne nové tvory, stavby a vzrušujúce udalosti, ktoré priťahujú karty návštevníkov do Vášho vždy kvitnúceho mesta! Obsahuje tiež dosku železničnej stanice, vagóny prinášajúce rôznorodé zdroje, cestovné lístky a žetóny rezervácií!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
40-100 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
James A. Wilson
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje