Everdell: Farshore
Everdell: Farshore je samostátná hra, ktorá vezme 1-4 hráčov do vzdialených krajov Farshore. Členité pobrežie severne od údolia Everdell je krajinou prekypujúcou dobrodružstvom a záhadami. Príliv a odliv so sebou prinášajú hlas Večného mora, ktoré vás volá a šepká príbehy o dobrodružstvách. Statoční námorníci hľadajú bohaté ostrovy a cenné poklady. Odhodlaní mnísi z opátstva precízne prekladajú a ilustrujú vzácne rukopisy. Tvrdo pracujúci obyvatelia tohto nie práve prívetivého kraja zbierajú zdroje a budujú svoje mestá v súlade s neustále sa meniacimi vlnami mocného oceánu.  V každom ročnom období vediete skupinu vytrvalých zvieratiek, aby vybudovali prosperujúce mesto a preskúmali očarujúci oceán za ním. Aby ste mohli stavať a plaviť sa, musíte si starostlivo naplánovať svoje kroky, pretože uspejete len vtedy, ak ste pripravený reagovať na neustále zmeny. Duje priaznivý vietor a slnko opustilo svoj nočný domov za obzorom. Je čas vyplávať za dobrodružstvom!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-80 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
96,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Everdell: Farshore je samostátná hra, ktorá vezme 1-4 hráčov do vzdialených krajov Farshore. Členité pobrežie severne od údolia Everdell je krajinou prekypujúcou dobrodružstvom a záhadami. Príliv a odliv so sebou prinášajú hlas Večného mora, ktoré vás volá a šepká príbehy o dobrodružstvách.

Statoční námorníci hľadajú bohaté ostrovy a cenné poklady. Odhodlaní mnísi z opátstva precízne prekladajú a ilustrujú vzácne rukopisy. Tvrdo pracujúci obyvatelia tohto nie práve prívetivého kraja zbierajú zdroje a budujú svoje mestá v súlade s neustále sa meniacimi vlnami mocného oceánu. 

V každom ročnom období vediete skupinu vytrvalých zvieratiek, aby vybudovali prosperujúce mesto a preskúmali očarujúci oceán za ním. Aby ste mohli stavať a plaviť sa, musíte si starostlivo naplánovať svoje kroky, pretože uspejete len vtedy, ak ste pripravený reagovať na neustále zmeny.

Duje priaznivý vietor a slnko opustilo svoj nočný domov za obzorom. Je čas vyplávať za dobrodružstvom!

Obsah hry:

1 herná doska, 1 maják, 24 drevených zvieratiek (6 krabov, 6 bobrov, 6 mníšikov, 6 kačíc), 155 kariet, 24 dielov mapy, 10 dielov ostrova, 8 dielov veternej ružice, 50+ dielikov pokladu, 5+ farebných značiek, 50+ plastovým mušlí, 12 žetónov kotvy, 4 plastové lode, 25+ dielikov náplavového dreva, 25+ dielikov rias, 25+ dielikov kamienkov, 25+ hríbikov, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
40-80 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
James A. Wilson, Clarissa A. Wilson
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje