Legendy Dávnozemě
Legendy Dávnozemě je epická hráčska worker placement hra, ktorá sa odohráva v kedysi stratenom magickom svete. Túlajú sa v ňom obrovské monštrá živlov, zatiaľ čo draci, čarodejníci a bojovníci bojujú o nadvládu nad 8 elementárnymi ríšami. Hráči ovládajú jedinečné frakcie, bažiace po dobrodružstve, boji, získavaní moci a ich činy pretvárajú kraje Eldervale k ich vízii! Hra kombinuje niekoľko herných mechaník, rozmiestňovanie robotníkov na akcie, area control, engine building a kockový súboj. Hráči striedavo umiestňujú svojich robotníkov do sveta Eldervale alebo preskupujú a aktivujú svoje zbierky dobrodružných kariet. Akčné priestory zahŕňajú oblasti kľúčové k získavaniu čo najväčšieho vplyvu: privolávací portál, staroveký mlyn, stratenú pevnosť, hlboké kobky, rozpadajúcu sa vežu mágov a elementárne krajiny Zeme, Vzduchu, Ohňa, Vody, Svetla, Temnoty, Poriadku a Chaosu! Kúzelné karty udeľujú hráčom kúzla, úlohy a proroctvá. Nakoniec budú nad Dávnozemou kraľovať hráči s najživelnejšou dominanciou v čo najväčšom počte ciest za víťazstvom!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-150 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:

K hre Legendy Dávnozemě u nás dostanete ako darček dielik ruinu Orákulum, ktorým si doplníte hru.

109,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Legendy Dávnozemě je epická hráčska worker placement hra, ktorá sa odohráva v kedysi stratenom magickom svete. Túlajú sa v ňom obrovské monštrá živlov, zatiaľ čo draci, čarodejníci a bojovníci bojujú o nadvládu nad 8 elementárnymi ríšami. Hráči ovládajú jedinečné frakcie, bažiace po dobrodružstve, boji, získavaní moci a ich činy pretvárajú kraje Eldervale k ich vízii!

Hra kombinuje niekoľko herných mechaník, rozmiestňovanie robotníkov na akcie, area control, engine building a kockový súboj. Hráči striedavo umiestňujú svojich robotníkov do sveta Eldervale alebo preskupujú a aktivujú svoje zbierky dobrodružných kariet. Akčné priestory zahŕňajú oblasti kľúčové k získavaniu čo najväčšieho vplyvu: privolávací portál, staroveký mlyn, stratenú pevnosť, hlboké kobky, rozpadajúcu sa vežu mágov a elementárne krajiny Zeme, Vzduchu, Ohňa, Vody, Svetla, Temnoty, Poriadku a Chaosu! Kúzelné karty udeľujú hráčom kúzla, úlohy a proroctvá.

Nakoniec budú nad Dávnozemou kraľovať hráči s najživelnejšou dominanciou v čo najväčšom počte ciest za víťazstvom!

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Luke Laurie
Rok vydania:
2023
Herné rozšírenia
Legendy Dávnozemě: Žoldáci - Miméza (rozšírenie)
skladom, odosielame čo najskôr
10,99 €
Legendy Dávnozemě: Žoldáci - Minotaur (rozšírenie)
skladom, odosielame čo najskôr
10,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje