Vindication
Vindication je premýšľavejšia objavovačka pre 2-5 hráčov, v ktorej sa dostávate na neznámy ostrov. Nezostalo vám nič, iba srdce bijúce v hrudi a odhodlanie získať naspäť svoje postavenie! Ovládnete nebezpečné územia, alebo sa vám stanú monštrá ostrova osudnými? V priebehu hry na vašom dobrodružstve získate rôznych spoločníkov, bizarné artefakty, ale takisto spoznávate nové územia, na ktorých sa snažíte získať čo najviac! Popri tom je vašou najdôležitejšou úlohou zabíjať monštrá a v konečnom dôsledku získať vlastnosti hrdinu. Na to aby ste mohli využiť viaceré akcie, musíte mať už predtým schopnosti, ktoré ste získali. Tie viete následne rôzne kombinovať a vďaka tomu získavať zručnosti ešte silnejšie.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-150 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
89,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vindication je premýšľavejšia objavovačka pre 2-5 hráčov, v ktorej sa dostávate na neznámy ostrov. Nezostalo vám nič, iba srdce bijúce v hrudi a odhodlanie získať naspäť svoje postavenie! Ovládnete nebezpečné územia, alebo sa vám stanú monštrá ostrova osudnými?

V priebehu hry na vašom dobrodružstve získate rôznych spoločníkov, bizarné artefakty, ale takisto spoznávate nové územia, na ktorých sa snažíte získať čo najviac! Popri tom je vašou najdôležitejšou úlohou zabíjať monštrá a v konečnom dôsledku získať vlastnosti hrdinu.

Na to aby ste mohli využiť viaceré akcie, musíte mať už predtým schopnosti, ktoré ste získali. Tie viete následne rôzne kombinovať a vďaka tomu získavať zručnosti ešte silnejšie.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marc Neidlinger
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje