Zaklínač: Starý svět
Staňte sa Zaklínačmi, predchodcami Geralta z Rivie a preskúmajte Kontinent plný monštier, mágie a morálnej nejednoznačnosti stovky rokov pred udalosťami opísanými v Sapkowského ságe! Po páde zaklínačského rádu pokračuje v jeho odkaze 5 nových škôl. Bude vás zdobiť zaklínačský medailón v podobe vlka, mačky, medveďa, gryfa, či zmije? Každá škola pristupuje k výcviku nádejných Zaklínačov inak a riadi sa odlišným súpisom pravidiel, ktoré sa stávajú súčasťou vášho osobného kódexu. Váš výcvik skončil a je len na vás, ako sa popasujete s nehostinným svetom plným monštier (napriek konjukcii sfér sú často najhoršími netvormi ľudia). V hre budete čeliť hrozivým príšerám (nemenej často morálne rovnako náročným otázkam), plniť rozmanité úlohy, získavať nové predmety, trénovať svoje schopnosti a v neposlednom rade zarábať zlatky. Môžete sa tiež zúčastniť krčmových šarvátok s inými Zaklínačmi, či skúšať štastie v kockovom pokri! Ak sa chcete presláviť ako najlepší zaklínač, budete si musieť zostaviť balík kariet plný útokov, úhybov a znamení, tvoriť silné kombá a využívať špecifiká vašej zaklínačskej školy. Upozňujeme, že táto verzia hry neobsahuje plastové figúrky príšer, ale iba kartónové žetóny príšer. Verziu s plastovými figúrkami nájdete pod názvom Zaklínač: Starý svět: Deluxe edice.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
71,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Staňte sa Zaklínačmi, predchodcami Geralta z Rivie a preskúmajte Kontinent plný monštier, mágie a morálnej nejednoznačnosti stovky rokov pred udalosťami opísanými v Sapkowského ságe!

Po páde zaklínačského rádu pokračuje v jeho odkaze 5 nových škôl. Bude vás zdobiť zaklínačský medailón v podobe vlka, mačky, medveďa, gryfa, či zmije? Každá škola pristupuje k výcviku nádejných Zaklínačov inak a riadi sa odlišným súpisom pravidiel, ktoré sa stávajú súčasťou vášho osobného kódexu. Váš výcvik skončil a je len na vás, ako sa popasujete s nehostinným svetom plným monštier (napriek konjukcii sfér sú často najhoršími netvormi ľudia). V hre budete čeliť hrozivým príšerám (nemenej často morálne rovnako náročným otázkam), plniť rozmanité úlohy, získavať nové predmety, trénovať svoje schopnosti a v neposlednom rade zarábať zlatky. Môžete sa tiež zúčastniť krčmových šarvátok s inými Zaklínačmi, či skúšať štastie v kockovom pokri!

Ak sa chcete presláviť ako najlepší zaklínač, budete si musieť zostaviť balík kariet plný útokov, úhybov a znamení, tvoriť silné kombá a využívať špecifiká vašej zaklínačskej školy.

Upozňujeme, že táto verzia hry neobsahuje plastové figúrky príšer, ale iba kartónové žetóny príšer. Verziu s plastovými figúrkami nájdete pod názvom Zaklínač: Starý svět: Deluxe edice.

Obsah hry:

- herný plán
- 90 kariet akcií
- 28 kariet elixírov
- 36 kariet prieskumu mesta
- 36 kariet prieskumu divočiny
- 8 kariet trofejí vlastností
- 56 kariet udalostí
- 10 prehľadových kariet a 1 prehľadová karta pre sólovú hru
- 2 sady piatich pokrových kociek
- 35 žetónov zlatiek
- 1 žetón zatvorené krčmy
- 18 žetónov lokácií
- 28 kariet netvor
- 28 žetónov netvor
- 20 bojových kariet netvor
- 5 sád komponentov pre hráčov (1 plán hráča so žetónmi alternatívnych mien pre zaklínačov, 10 počiatočných kariet akcií, 1 figúrka zaklínača s farebným podstavcom, 5 drevených kociek, 1 drevený ukazovateľ štítu, 4 karty trofejí zaklínača)

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Łukasz Woźniak
Rok vydania:
2023
Herné rozšírenia
Zaklínač: Starý svět - Mágové
skladom, odosielame čo najskôr
63,99 €
Zaklínač: Starý svět - Skellige
skladom, odosielame čo najskôr
55,99 €
Zaklínač: Starý svět - Legendární lov
skladom, odosielame čo najskôr
59,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje