Delta
Delta, je krásna steampunková kartová hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa vyberiete na dobrodružstvo do riečnej delty oblasti Camargue. Tu sa pokúsite zistiť viac o záhadných kryštáloch poháňajúcich takzvané NePaMy (neutíchajúce parné motory) a zároveň pozorovať miestnu exotickú mechafaunu. Dopyt po kryštáloch enormne narástol, zásoba je obmedzená, NePaMy bežia naplno a ich kryštály začínajú praskať! Vyšlite svoju expedíciu do rôznych sekcií delty a využite ich možnosti naplno. Neskôr môžete pripojiť nových členov vašej partie a využiť ich špeciálne akcie. Vždy zahráte jednu kartu pre každú oblasť a podľa zvolenej karty vykonáte v nej vykonáte akciu. O poradí akcií rozhoduje iniciatíva, ktorú má daná karta. Využívajte vaše karty umne, získajte nové znalosti a zabojujte o víťazstvo! Steampunk: názov vznikol v 80. rokoch 20. storočia a označuje podžáner sci-fi či fantasy, zameraný na technológiu a paru (anglicky Steam). Presnejšie, popisuje spoločnosť a technológie založené na pare ako hlavnom zdroji energie.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
61,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Delta, je krásna steampunková kartová hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa vyberiete na dobrodružstvo do riečnej delty oblasti Camargue. Tu sa pokúsite zistiť viac o záhadných kryštáloch poháňajúcich takzvané NePaMy (neutíchajúce parné motory) a zároveň pozorovať miestnu exotickú mechafaunu. Dopyt po kryštáloch enormne narástol, zásoba je obmedzená, NePaMy bežia naplno a ich kryštály začínajú praskať!

Vyšlite svoju expedíciu do rôznych sekcií delty a využite ich možnosti naplno. Neskôr môžete pripojiť nových členov vašej partie a využiť ich špeciálne akcie. Vždy zahráte jednu kartu pre každú oblasť a podľa zvolenej karty vykonáte v nej vykonáte akciu. O poradí akcií rozhoduje iniciatíva, ktorú má daná karta. Využívajte vaše karty umne, získajte nové znalosti a zabojujte o víťazstvo!

Steampunk: názov vznikol v 80. rokoch 20. storočia a označuje podžáner sci-fi či fantasy, zameraný na technológiu a paru (anglicky Steam). Presnejšie, popisuje spoločnosť a technológie založené na pare ako hlavnom zdroji energie.

Obsah hry:

1 herný plán
4 dosky hráčov
1 ukazovateľ kola
20 doštičiek odmien vážok
11 doštičiek bonusov poradia priebehu hry
16 doštičiek vedeckých publikácií
14 doštičiek vynálezov
26 kariet úloh
40 základných kariet postáv
21 kariet pokročilých postáv
24 kariet tvorov
12 kariet posledného kola
25 flakónov
25 kryštálov
4 žetóny výskumu
4 žetóny poradia priebehu hry
4 ukazovatele víťazných bodov
64 žetónov prieskumu
16 žetónov znalostí
12 kartových žetónov
4 žetóny extra víťazných bodov
1 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Franz Couderc
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje