Charterstone
V legacy hre Charterstone staviate budovy, zvyšujete populáciu a zveľaďujete dedinu. Na hraciu plochu pribúdajú počas hry nálepky a tak vznikajú nové miesta na ďalšie akcie. Hru začínate len s niekoľkými fikgúrkami v malej dedine, z ktorej sa časom stane veľké rozvíjajúce sa miesto s množstvom možností. Vaša cesta cez Charterstone potrvá 12 hier, ale tým to nekončí. Hrací plán, na ktorom ste postavili veľkú dedinu vám poslúži ako kompletná worker placement hra s veľkou variabilitou. Naviac si môžete na druhej strane hracieho plánu zahrať celú kampaň opäť, pokiaľ si zaobstaráte reštartovací balík - Charterstone Recharge Pack.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
72,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V legacy hre Charterstone staviate budovy, zvyšujete populáciu a zveľaďujete dedinu. Na hraciu plochu pribúdajú počas hry nálepky a tak vznikajú nové miesta na ďalšie akcie. Hru začínate len s niekoľkými fikgúrkami v malej dedine, z ktorej sa časom stane veľké rozvíjajúce sa miesto s množstvom možností.

Vaša cesta cez Charterstone potrvá 12 hier, ale tým to nekončí. Hrací plán, na ktorom ste postavili veľkú dedinu vám poslúži ako kompletná worker placement hra s veľkou variabilitou. Naviac si môžete na druhej strane hracieho plánu zahrať celú kampaň opäť, pokiaľ si zaobstaráte reštartovací balík - Charterstone Recharge Pack.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jamey Stegmaier
Rok vydania:
2017
Herné rozšírenia
Charterstone: Recharge Pack
Skladom, odosielame ihneď
19,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje