Die Tavernen im Tiefen Thal
V nenápadnej dedinke Tiefenthal stojí malá krčmička, kde sa pravidelne stretávajú ľudia z blízkeho okolia. Ale Vám, hráčom, ako majiteľom tohto podniku záleží na tom, aby ste pritiahli nových bohatších zákazníkov. To by znamenalo viac peňazí, z ktorých viete krčmu zveľadiť. A to by mohlo pritiahnuť do hostinca aj veľkých pánov. Ale aká prestavba by bola vhodná? Alebo sa radšej sústredite len na peniaze? Alebo ostanete spokojný a uistite sa, že pivo neprestane tiecť?  V strategickej Die Tavernen im Tiefen Thal (The Tavern of the Deep Valley) sú hráči nútení šikovne vyberať kocky a rozširovať si balík kariet čo najefektívnejšie. Hra obsahuje 5 modulov, takže hráči si môžu nastaviť obtiažnosť.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
37,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V nenápadnej dedinke Tiefenthal stojí malá krčmička, kde sa pravidelne stretávajú ľudia z blízkeho okolia. Ale Vám, hráčom, ako majiteľom tohto podniku záleží na tom, aby ste pritiahli nových bohatších zákazníkov. To by znamenalo viac peňazí, z ktorých viete krčmu zveľadiť. A to by mohlo pritiahnuť do hostinca aj veľkých pánov. Ale aká prestavba by bola vhodná? Alebo sa radšej sústredite len na peniaze? Alebo ostanete spokojný a uistite sa, že pivo neprestane tiecť? 

V strategickej Die Tavernen im Tiefen Thal (The Tavern of the Deep Valley) sú hráči nútení šikovne vyberať kocky a rozširovať si balík kariet čo najefektívnejšie. Hra obsahuje 5 modulov, takže hráči si môžu nastaviť obtiažnosť.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Wolfgang Warsch
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje