Tour Operator
V hre Tour Operator sa z vás stane majiteľ známej cestovnej kancelárie. Je plná turistov s rôznymi požiadavkami. Niektorí chcú cestovať za kultúrou alebo prírodou, iní zasa vyrazia do sveta kvôli nákupom , či užiť si poriadnu párty. Nájdu sa tu trpezliví aj netrpezliví zákazníci; takí, ktorí chcú cestovať prvou triedou, ďalší chcú VIP apartmán, ale nájdu sa aj takí, ktorým stačí obyčajná ubytovňa. Všetci chcú ale spať v čistom a cestovať v dobrom lietadle hlavne s plnou nádržou.  Každé mesto na pláne môže byť bodované len raz, takže očkom treba sledovať súperov, aby vás nepredbehli a nepripravili o zisk. Našťastie si v tejto hre viete aj najať zamestnancov, ktorí upokoja netrpezlivých hostí a pomôžu vašej spoločnosti v prípade núdze. Komu z hráčov sa podarí mať najšťastnejších klientov, vyhrá.      
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Tour Operator sa z vás stane majiteľ známej cestovnej kancelárie. Je plná turistov s rôznymi požiadavkami. Niektorí chcú cestovať za kultúrou alebo prírodou, iní zasa vyrazia do sveta kvôli nákupom , či užiť si poriadnu párty. Nájdu sa tu trpezliví aj netrpezliví zákazníci; takí, ktorí chcú cestovať prvou triedou, ďalší chcú VIP apartmán, ale nájdu sa aj takí, ktorým stačí obyčajná ubytovňa. Všetci chcú ale spať v čistom a cestovať v dobrom lietadle hlavne s plnou nádržou. 

Každé mesto na pláne môže byť bodované len raz, takže očkom treba sledovať súperov, aby vás nepredbehli a nepripravili o zisk.

Našťastie si v tejto hre viete aj najať zamestnancov, ktorí upokoja netrpezlivých hostí a pomôžu vašej spoločnosti v prípade núdze. Komu z hráčov sa podarí mať najšťastnejších klientov, vyhrá.

 

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Nestor Tyrovouzis
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje