My Village
Hra My Village je tématicky zasadená do stredovekého sveta, ktorý poznáme z výbornej hry Kronika panství (Village). Tu však každý hráč začína so svojou vlastnou malou dedinou a s piatimi obyvateľmi: opát, člen mestskej rady, cestovateľ, remeselník a obchodník. Úlohou hráčov bude rozširovať a vylepšovať svoje dediny prostredníctvom nových kariet budov, polí, ciest, zákazníkov apod., ktoré každý hráč prikladá ku svojej hracej doske. Karty nakupujete a neskôr aktivujete dvojicou kociek, ktoré si vyberáte zo spoločnej zásoby. Prvý hráč na začiatku kola hodí určitým počtom šesťstenných kociek, z ktorých si potom hráči vždy po dve kocky vyberajú a používajú ich na nákup nových kariet, alebo ich aktiváciu. Keďž viacero kariet sa môže aktivovať tým istým číslom, treba strategicky nakupovať a neskôr aktivovať karty, aby ste dosiahli silné kombinácie, ktoré Vám zabezpečia, že môžete vykonať v jednom ťahu viaceré akcie a teda aj možnosť vyššieho zisku bodov. Podobne ako v hre Kronika panství aj tu platíte za akcie časom, čo spôsobuje, že vždy keď opíšete kruh na Vašom merači času, niektorý z obyvateľov musí umrieť.      My Village je plná strategických rozhodnutí a rovnako plná možností, čo robiť. Obyvatelia Vašej dedinky môžu cestovať, obchodovať, vyrábať, pestovať, či dať sa do služieb cirkvi. Je to len na Vás!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra My Village je tématicky zasadená do stredovekého sveta, ktorý poznáme z výbornej hry Kronika panství (Village). Tu však každý hráč začína so svojou vlastnou malou dedinou a s piatimi obyvateľmi: opát, člen mestskej rady, cestovateľ, remeselník a obchodník. Úlohou hráčov bude rozširovať a vylepšovať svoje dediny prostredníctvom nových kariet budov, polí, ciest, zákazníkov apod., ktoré každý hráč prikladá ku svojej hracej doske. Karty nakupujete a neskôr aktivujete dvojicou kociek, ktoré si vyberáte zo spoločnej zásoby. Prvý hráč na začiatku kola hodí určitým počtom šesťstenných kociek, z ktorých si potom hráči vždy po dve kocky vyberajú a používajú ich na nákup nových kariet, alebo ich aktiváciu. Keďž viacero kariet sa môže aktivovať tým istým číslom, treba strategicky nakupovať a neskôr aktivovať karty, aby ste dosiahli silné kombinácie, ktoré Vám zabezpečia, že môžete vykonať v jednom ťahu viaceré akcie a teda aj možnosť vyššieho zisku bodov. Podobne ako v hre Kronika panství aj tu platíte za akcie časom, čo spôsobuje, že vždy keď opíšete kruh na Vašom merači času, niektorý z obyvateľov musí umrieť.     

My Village je plná strategických rozhodnutí a rovnako plná možností, čo robiť. Obyvatelia Vašej dedinky môžu cestovať, obchodovať, vyrábať, pestovať, či dať sa do služieb cirkvi. Je to len na Vás!

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje