Village (Kronika panství)
Distribúcia českej verzie tejto hry bola ukončená. Ponúkame Vám vydanie s nemeckými pravidlami. Hra je však jazykovo nezávislá a neobsahuje žiadne komponenty s textom. České pravidlá si môžete stiahnuť na našej stránke.  Život na dedine nebol nikdy ľahký. Ale vždy mal svoje kúzlo a dával dostatok priestoru na zaujímavo prežitý život. Na panstve tejto hry prežijú hráči desiatky rokov, počas ktorých sa môžu dožiť pokojne aj pravnúčat. Jednotliví členovia rodiny sa môžu vyučiť remeslu, spraviť kariéru úradníka, či cirkevného hodnostára, alebo vyraziť na skusy do sveta. Hráči sa snažia počas hry využívať "čas" a tovar na zisk nástrojov, dobytku, obilia a za to všetko získavať body predajom na trhu. Rôzne vylepšenia umožnia vydať sa do sveta, či lepšie spracovať úrodu. Najzaujímavejším princípom hry je starnutie. Väčšina akcií stojí "čas" a ak ho využijete isté množstvo, jeden z panáčikov najstaršej generácie umiera. Ak sa mu podarilo prežiť zaujímavý život, skončí v... kronike panstva. Kronika panství možno nie je herný hit roka, ale má netradičné mechanizmy a pekné poňatie témy. Možností v hre je veľa, ale objaviť, kade vedie cestička k víťazstvu, to už je na vás.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
75 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
34,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Distribúcia českej verzie tejto hry bola ukončená. Ponúkame Vám vydanie s nemeckými pravidlami. Hra je však jazykovo nezávislá a neobsahuje žiadne komponenty s textom. České pravidlá si môžete stiahnuť na našej stránke. 

Život na dedine nebol nikdy ľahký. Ale vždy mal svoje kúzlo a dával dostatok priestoru na zaujímavo prežitý život. Na panstve tejto hry prežijú hráči desiatky rokov, počas ktorých sa môžu dožiť pokojne aj pravnúčat. Jednotliví členovia rodiny sa môžu vyučiť remeslu, spraviť kariéru úradníka, či cirkevného hodnostára, alebo vyraziť na skusy do sveta. Hráči sa snažia počas hry využívať "čas" a tovar na zisk nástrojov, dobytku, obilia a za to všetko získavať body predajom na trhu. Rôzne vylepšenia umožnia vydať sa do sveta, či lepšie spracovať úrodu.

Najzaujímavejším princípom hry je starnutie. Väčšina akcií stojí "čas" a ak ho využijete isté množstvo, jeden z panáčikov najstaršej generácie umiera. Ak sa mu podarilo prežiť zaujímavý život, skončí v... kronike panstva.

Kronika panství možno nie je herný hit roka, ale má netradičné mechanizmy a pekné poňatie témy. Možností v hre je veľa, ale objaviť, kade vedie cestička k víťazstvu, to už je na vás.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
75 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Inka Brand, Markus Brand
Rok vydania:
2012
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Peter
24.11.2014
Prijemna, prijemne zlozita rodinna hra. Pravidla su dost dlhe na precitanie, trvalo nam asi 2-3 hry kym sme vsetko pochopili, potom dalsich x hier kym sme dosli na vitaznu strategiu - ale stale to vie byt zabavne. Mal som trochu zmiesane pocity, ze detom to predstavuje dost skorumpovany dedinsky stredoveky zivot, ale zobrali to s nadsazkou a humorom, napr ked ideme do kostola, synator sa smeje ze si musi sadnut do najlavejsieho okna a zobrat vrece obilia, aby 'vyhral omsu' : )
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Village: Inn
Momentálne nedostupné
17,99 €
Village: Port
Momentálne nedostupné
17,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje