Futuropia
Futuropia je veľká utopická ekonomická hra, v ktorej hráči zažijú utopickú budúcnosť. Čaká vás život plný voľného času a užívania. V tejto hre máte jediný cieľ - zničiť ľudskú prácu. Namiesto ľudí všetko zabezpečujú a vykonávajú roboti. Nikto nikomu nezávidí, všetko je o rovnosti a spravodlivosti. Kto chce pracovať, nech pracuje. Je predsa sloboda.  Hráči sa snažia vybudovať miesto ovládané robotmi a strojmi, aby mali viac času na svoje záľuby. Čím menej je potrebných ľudí na prácu, tým bližšie ste k cieľu. Hráč, ktorý vybuduje najlepšie miesto, sa stane víťazom.   
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
64,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Futuropia je veľká utopická ekonomická hra, v ktorej hráči zažijú utopickú budúcnosť. Čaká vás život plný voľného času a užívania. V tejto hre máte jediný cieľ - zničiť ľudskú prácu. Namiesto ľudí všetko zabezpečujú a vykonávajú roboti. Nikto nikomu nezávidí, všetko je o rovnosti a spravodlivosti. Kto chce pracovať, nech pracuje. Je predsa sloboda. 

Hráči sa snažia vybudovať miesto ovládané robotmi a strojmi, aby mali viac času na svoje záľuby. Čím menej je potrebných ľudí na prácu, tým bližšie ste k cieľu. Hráč, ktorý vybuduje najlepšie miesto, sa stane víťazom. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Friedemann Friese
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje