Disney Sorcerer's Arena - Epické aliance: Přichází příliv
Disney Sorcerer's Arena - Epické aliance: Přichází příliv je rozšírením zábavnej arénovky Disney Sorcerer's Arena -  Epické aliance, ktoré hráčom prináša nové postavy Davyho Jonesa, Vaiany (Moany) a nezbedného Stitcha! Staňte sa ďalším Majstrom arény! Pomocou fantastickej družiny hrdinov a zloduchov Disney a Pixar sveta vykonávajte neuveriteľné kombinácie, poskytujúce enormnú variabilitu a bezhraničné možnosti opakovaného hrania. Strategicky naplánujte pohyb vašich zverencov a vyťažte maximum z ich unikátnych schopností  aby ste prekonali oponentov a získali čo najviac víťazných bodov. Pravidlá hry sú rozdelené do štyroch kapitol. Každá z nich vychádza z obsahu predchádzajúcich kapitol a ponúka hráčom nové zručnosti a vylepšenia.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
35 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Disney Sorcerer's Arena - Epické aliance: Přichází příliv je rozšírením zábavnej arénovky Disney Sorcerer's Arena -  Epické aliance, ktoré hráčom prináša nové postavy Davyho Jonesa, Vaiany (Moany) a nezbedného Stitcha!

Staňte sa ďalším Majstrom arény! Pomocou fantastickej družiny hrdinov a zloduchov Disney a Pixar sveta vykonávajte neuveriteľné kombinácie, poskytujúce enormnú variabilitu a bezhraničné možnosti opakovaného hrania. Strategicky naplánujte pohyb vašich zverencov a vyťažte maximum z ich unikátnych schopností  aby ste prekonali oponentov a získali čo najviac víťazných bodov.

Pravidlá hry sú rozdelené do štyroch kapitol. Každá z nich vychádza z obsahu predchádzajúcich kapitol a ponúka hráčom nové zručnosti a vylepšenia.

Obsah hry:

3 Acrylic Standee Figures with Bases / obrázkové figúrky s podstavcom Vaiana (Moana), Davy Jones, Stitch
3 Character Ability Cards / karty vlastností postáv
3 Character Decks (10 cards per deck) / balíčky charakterov (každý obsahuje 10 kariet)
3 Character Turn Tokens / žetónov pohybu postáv
9 Status Effect Tokens / žetónov efektov
3 Ocean Tiles / dieliky oceánu
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
35 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Sean Fletcher
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje