Disney Villainous: The Worst Takes It All
Disney Villainous: The Worst Takes It All je akčná dobrota z rozprávkového sveta Disney, v ktorej prevezme každý z 2-6 hráčov kontrolu nad jedným zo šestice ikonických zloduchov. Sú nimi kapitán Hook, Zloba, Jafar, Ursula, princ John a Srdcová kráľovná, a je len na hráčoch, komu sa podarí splniť konkrétne podmienky víťazstva toho-ktorého záporáka ako prvému! Každý hráč má k dispozícii svoj vlastný balíček venovaný jeho hernému charakteru, balíček osudov, hráčsku dosku a 3D figúrku zloducha. Každý zloduch má svoj vlastný príbeh a ciele, ktoré musíte splniť, aby ste uspeli. Aby sa vám to podarilo, môžete pri vašej ceste po vašom hernom pláne využívať pomoc spojencov, predmetov, efektov a iných pomôcok. Iba vďaka týmto kartám môžete splniť svoje jedinečné podmienky výhry. Za istých okolností môžete dokonca zasiahnuť do osudu vašich oponentov a narušiť im ich zlovoľné plány!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
46,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Disney Villainous: The Worst Takes It All je akčná dobrota z rozprávkového sveta Disney, v ktorej prevezme každý z 2-6 hráčov kontrolu nad jedným zo šestice ikonických zloduchov. Sú nimi kapitán Hook, Zloba, Jafar, Ursula, princ John a Srdcová kráľovná, a je len na hráčoch, komu sa podarí splniť konkrétne podmienky víťazstva toho-ktorého záporáka ako prvému!

Každý hráč má k dispozícii svoj vlastný balíček venovaný jeho hernému charakteru, balíček osudov, hráčsku dosku a 3D figúrku zloducha. Každý zloduch má svoj vlastný príbeh a ciele, ktoré musíte splniť, aby ste uspeli. Aby sa vám to podarilo, môžete pri vašej ceste po vašom hernom pláne využívať pomoc spojencov, predmetov, efektov a iných pomôcok. Iba vďaka týmto kartám môžete splniť svoje jedinečné podmienky výhry.

Za istých okolností môžete dokonca zasiahnuť do osudu vašich oponentov a narušiť im ich zlovoľné plány!

Obsah hry:

6 herných dosiek, 6 figúrok "zloduchov", 180 kariet "zloduchov", 90 kariet osudu, 84 žetónov, 1 kotlík, 6 prehľadových kariet, 6 sprievodcov "zloduchmi", pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Prospero Hall
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje