Star Wars Villainous: Power of the Dark Side
Star Wars Villainous: Power of the Dark Side je akčná dobrota zo sveta Star Wars, v ktorej prevezme každý z 2-4 hráčov kontrolu nad jedným z piatich ikonických zloduchov galaxie "hviezdnych vojen". Sú nimi Darth Vader, Asajj Ventress, Kylo Ren, Moff Gideon a General Grievous, a je len na hráčoch, komu sa podarí splniť konkrétne podmienky víťazstva toho-ktorého záporáka ako prvému! Každý hráč má k dispozícii svoj vlastný balíček venovaný jeho hernému charakteru, balíček osudov, hráčsku dosku a 3D figúrku zloducha. Každý zloduch má svoj vlastný príbeh a ciele, ktoré musíte splniť, aby ste uspeli. Aby sa vám to podarilo, môžete pri vašej ceste po vašom hernom pláne využívať pomoc spojencov, predmetov, efektov a iných pomôcok. Iba vďaka týmto kartám môžete splniť svoje jedinečné podmienky výhry. Za istých okolností môžete dokonca zasiahnuť do osudu vašich oponentov a narušiť im ich zlovoľné plány. V závislosti od jedinečnej sily svojho zloducha môžu hráči rovnako použiť „ambície“ svojho darebáka na vykonávanie akcií, ktoré majú vplyv na to, ako využijete svoju silu, strategické vedenie alebo šťastie. Pre úplné príbehové ukotvenie do sveta Star Wars, hra obsahuje aj misie a pravidlá špecifické pre konkrétnych zloduchov, pre ikonické lode a postavy zo všetkých kútov galaxie.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
50 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Star Wars Villainous: Power of the Dark Side je akčná dobrota zo sveta Star Wars, v ktorej prevezme každý z 2-4 hráčov kontrolu nad jedným z piatich ikonických zloduchov galaxie "hviezdnych vojen". Sú nimi Darth Vader, Asajj Ventress, Kylo Ren, Moff Gideon a General Grievous, a je len na hráčoch, komu sa podarí splniť konkrétne podmienky víťazstva toho-ktorého záporáka ako prvému!

Každý hráč má k dispozícii svoj vlastný balíček venovaný jeho hernému charakteru, balíček osudov, hráčsku dosku a 3D figúrku zloducha. Každý zloduch má svoj vlastný príbeh a ciele, ktoré musíte splniť, aby ste uspeli. Aby sa vám to podarilo, môžete pri vašej ceste po vašom hernom pláne využívať pomoc spojencov, predmetov, efektov a iných pomôcok. Iba vďaka týmto kartám môžete splniť svoje jedinečné podmienky výhry.

Za istých okolností môžete dokonca zasiahnuť do osudu vašich oponentov a narušiť im ich zlovoľné plány. V závislosti od jedinečnej sily svojho zloducha môžu hráči rovnako použiť „ambície“ svojho darebáka na vykonávanie akcií, ktoré majú vplyv na to, ako využijete svoju silu, strategické vedenie alebo šťastie.

Pre úplné príbehové ukotvenie do sveta Star Wars, hra obsahuje aj misie a pravidlá špecifické pre konkrétnych zloduchov, pre ikonické lode a postavy zo všetkých kútov galaxie.

Obsah hry:

5 herných plánov hráčov, 5 figúrok ''zloduchov'', 150 kariet "zloduchov, 75 kariet osudu, 1 dlaždica, 1 sledovač hry, 79 žetónov, 1 komnata, 5 prehľadových kariet, 5 sprievodcov "zloduchmi", pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
50 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Prospero Hall, Michael Mulvihill
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje