Astro Knights
Dokážete spoločne odraziť nápor nepriateľov a zachrániť vesmír? V akčnej kooperatívnej hre Astro Knight sa 1-4 hráči stretnú v súboji s mocnými oponentmi. Vašou úlohou bude poraziť ich skôr, než zničia vás, alebo váš domovský svet a v konečnom dôsledku celý vesmír. Zvládnete ich poraziť, alebo zlyháte a svet čaká skaza? Hráči postupne vytvárajú balíček, ktorý následne nemiešajú. V každom kole sa budú hráči a nepriateľ striedať v náhodnom poradí. Vo svojom ťahu môžu kombinovať akcie ako dopĺňať palivo, získavať nové zbrane, zväčšovať miesto pre zbrane a útočiť. Počas útoku tieto zbrane využívajú na základe počtu slotov, ktoré majú, získavajú nové sloty, a aktivujú a používajú svoje špeciálne schopnosti. V Astro Knights na vás čakajú celkovo štyria hlavní nepriatelia. Každý z nich má svoj vlastný balíček kariet a na porážku každého je nutné nájsť novú, účinnú stratégiu. Držíme palce, vesmír vás potrebuje!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
53,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dokážete spoločne odraziť nápor nepriateľov a zachrániť vesmír? V akčnej kooperatívnej hre Astro Knight sa 1-4 hráči stretnú v súboji s mocnými oponentmi. Vašou úlohou bude poraziť ich skôr, než zničia vás, alebo váš domovský svet a v konečnom dôsledku celý vesmír. Zvládnete ich poraziť, alebo zlyháte a svet čaká skaza?

Hráči postupne vytvárajú balíček, ktorý následne nemiešajú. V každom kole sa budú hráči a nepriateľ striedať v náhodnom poradí. Vo svojom ťahu môžu kombinovať akcie ako dopĺňať palivo, získavať nové zbrane, zväčšovať miesto pre zbrane a útočiť. Počas útoku tieto zbrane využívajú na základe počtu slotov, ktoré majú, získavajú nové sloty, a aktivujú a používajú svoje špeciálne schopnosti.

V Astro Knights na vás čakajú celkovo štyria hlavní nepriatelia. Každý z nich má svoj vlastný balíček kariet a na porážku každého je nutné nájsť novú, účinnú stratégiu. Držíme palce, vesmír vás potrebuje!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Nick Little, Will Sobel
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje