Úlomky nekonečna + promo
V hre Úlomky nekonečna chcete opätovne postaviť Stroj nekonečna, zničený pred storočím, kedy jeho úlomky takmer zničili svet. Podarí sa vám prežiť, poraziť ostatných nepriateľov a znovu postaviť stroj večnosti? Hra je vhodná pre 1-4 hráčov od 10 rokov. V tejto hre si postupne budujete svoj balíček kariet, ktorý časom nadobúda stále silnejšie efekty. Karty získavate zo spoločnej ponuky v strede stola. Niektoré karty ukladáte do balíčka, iné hráte hneď. Za lepšie schopnosti môžete tiež zaplatiť diamantmi, vďaka čomu budú vaše karty silnejšie. Po dosiahnutí určitej úrovne schopností môžete vášho súpera eliminovať priamo. Po zisku väčšieho počtu kariet, môžete navyše získavať spojencov a šampiónov na vylepšenie vašej stratégie. Okrem základnej hry je v tejto krabici aj rozšírenie Relikvie budoucnosti. To obsahuje mocné karty známe ako relikvie, ktoré môžu byť získané iba lídrami frakcií na určitej úrovni. Keď sa to stane, získate jednu z dvoch relikvií a druhá sa nenávratne stratí. Nájdete tu tiež nové herné módy: Krvavý kúpeľ je verzia pre troch hráčov, kde sú pri každom útoku zranení obaja súperi. Druhý variant je tímový pre štyroch hráčov – hráči sa rozdelia do dvojíc a snažia sa zničiť súperov tím. Posledný je sólo mód, kde si môže hráč vyskúšať hru proti samotnej hre.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:

K hre Úlomky nekonečna u nás dostanete ako darček 2 promo karty.

22,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Úlomky nekonečna chcete opätovne postaviť Stroj nekonečna, zničený pred storočím, kedy jeho úlomky takmer zničili svet. Podarí sa vám prežiť, poraziť ostatných nepriateľov a znovu postaviť stroj večnosti? Hra je vhodná pre 1-4 hráčov od 10 rokov.

V tejto hre si postupne budujete svoj balíček kariet, ktorý časom nadobúda stále silnejšie efekty. Karty získavate zo spoločnej ponuky v strede stola. Niektoré karty ukladáte do balíčka, iné hráte hneď. Za lepšie schopnosti môžete tiež zaplatiť diamantmi, vďaka čomu budú vaše karty silnejšie. Po dosiahnutí určitej úrovne schopností môžete vášho súpera eliminovať priamo.

Po zisku väčšieho počtu kariet, môžete navyše získavať spojencov a šampiónov na vylepšenie vašej stratégie.

Okrem základnej hry je v tejto krabici aj rozšírenie Relikvie budoucnosti. To obsahuje mocné karty známe ako relikvie, ktoré môžu byť získané iba lídrami frakcií na určitej úrovni. Keď sa to stane, získate jednu z dvoch relikvií a druhá sa nenávratne stratí.

Nájdete tu tiež nové herné módy: Krvavý kúpeľ je verzia pre troch hráčov, kde sú pri každom útoku zranení obaja súperi. Druhý variant je tímový pre štyroch hráčov – hráči sa rozdelia do dvojíc a snažia sa zničiť súperov tím. Posledný je sólo mód, kde si môže hráč vyskúšať hru proti samotnej hre.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Gary Arant, Justin Gary
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje