Star Wars: Shatterpoint
Hra Star Wars: Shatterpoint je dynamickou, akčnou duelovkou, ktorá vás vezme do kultového sveta Star Wars. V koži (či inom telesnom obale) najikonickejších postáv vzdialenej galaxie obľúbeného univerza zažite epické súboje a zmeňte tok dejín! Každý hráč zostavuje svoj vlastný, úderný tím. Môžete využiť šikovné, tematické jednotky hrdinov (a ich oponentov), ako sú Ahsoka Tano a Bo-Katan Kryze, alebo Lord Maul a jeho verné superkomandá. Prípadne zložte svoj vlastný, optimalizovaný tím, pripravený na nástrahy rozmanitých misií. Svoj tím postavíte proti inému, pričom sa snažíte ideálne využívať jeho špeciálne schopnosti a rozmanité bojové zručnosti svojich postáv v napínavej bitke dvoch hráčov. Jedinečný bojový systém prináša pocit epickosti a rôzne kombinácie postáv a terénov veľké možnosti variácií. Star Wars: Shatterpoint dáva v základe hráčom 16 postáv, pripravených pre vašu hru, spolu s výberom terénu.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
139,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra Star Wars: Shatterpoint je dynamickou, akčnou duelovkou, ktorá vás vezme do kultového sveta Star Wars. V koži (či inom telesnom obale) najikonickejších postáv vzdialenej galaxie obľúbeného univerza zažite epické súboje a zmeňte tok dejín!

Každý hráč zostavuje svoj vlastný, úderný tím. Môžete využiť šikovné, tematické jednotky hrdinov (a ich oponentov), ako sú Ahsoka Tano a Bo-Katan Kryze, alebo Lord Maul a jeho verné superkomandá. Prípadne zložte svoj vlastný, optimalizovaný tím, pripravený na nástrahy rozmanitých misií. Svoj tím postavíte proti inému, pričom sa snažíte ideálne využívať jeho špeciálne schopnosti a rozmanité bojové zručnosti svojich postáv v napínavej bitke dvoch hráčov.

Jedinečný bojový systém prináša pocit epickosti a rôzne kombinácie postáv a terénov veľké možnosti variácií. Star Wars: Shatterpoint dáva v základe hráčom 16 postáv, pripravených pre vašu hru, spolu s výberom terénu.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje