Star Wars: Shatterpoint - This Party's Over – Mace Windu Squad Pack
Star Wars: Shatterpoint - This Party's Over Squad Pack je rozšírenie akčnej duelovky Star Wars: Shatterpoint, ktoré obohatí vašu hru o legendárneho majstra Jedi, Macea Windu! Teda, nielen. V súboji s ním obstojí málokto a málokto o takom súboji môže neskôr hovoriť. Okrem stelesnenej legendy prináša balenie aj veliteľa klonov CT-411 „Ponds“ a dvojicou ARF Trooperov. Tieto postavy môžete využiť spolu, ako naozaj silnú jednotku, alebo ich pripojíte k iným postavám a vytvoríte svoj vlastný tím. Ku každej z postáv nájdete všetky karty štatistík, postoja a rozkazov, ktoré pre hru potrebujte. K tomuto rozšíreniu potrebujete základnú hru Star Wars: Shatterpoint.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
44,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Star Wars: Shatterpoint - This Party's Over Squad Pack je rozšírenie akčnej duelovky Star Wars: Shatterpoint, ktoré obohatí vašu hru o legendárneho majstra Jedi, Macea Windu! Teda, nielen.

V súboji s ním obstojí málokto a málokto o takom súboji môže neskôr hovoriť. Okrem stelesnenej legendy prináša balenie aj veliteľa klonov CT-411 „Ponds“ a dvojicou ARF Trooperov. Tieto postavy môžete využiť spolu, ako naozaj silnú jednotku, alebo ich pripojíte k iným postavám a vytvoríte svoj vlastný tím. Ku každej z postáv nájdete všetky karty štatistík, postoja a rozkazov, ktoré pre hru potrebujte.

K tomuto rozšíreniu potrebujete základnú hru Star Wars: Shatterpoint.

Obsah hry:

4 miniatúry, 3 karty štatistík jednotiek, 3 karty postoja, 3 karty príkazov

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje