Summoner Wars 2nd. edition STARTER SET
Summoner Wars 2nd. edition Starter Set je ideálnym vstupom pre nových hráčov Summoner Wars. Obsahuje dve obľúbené armády - Ohnivých elfov a orkov z Tundry. Tieto dva armády nenájdete ani v Majstrovskej sade, takže pre milovníkov tejto hry je to priam povinnosť. Summoner Wars je vzrušujúca kartová hra znázorňujúca zúrivú bitku armád vo svete fantasy, kde budete vystupovať v úlohe mýtických Vyvolávačov. Armáda každého národa je iná, takže hra vždy vyžaduje inú stratégiu, dômyselne prispôsobenú vlastným silným stránkam a slabinám nepriateľa. Okrem bojových jednotiek sú k dispozícii aj kamenné múry, ktoré budú vaše jednotky chrániť v boji a tiež budú slúžiť ako magické portály na povolávanie nových jednotiek na bojisko. Zhromaždite mocné vojsko a zaútočte na protivníka, zosielajte mocné kúzla a zničte každého, kto sa vám opováži protiviť!   
Odporúčaný vek:
9 rokov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
24,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Summoner Wars 2nd. edition Starter Set je ideálnym vstupom pre nových hráčov Summoner Wars. Obsahuje dve obľúbené armády - Ohnivých elfov a orkov z Tundry. Tieto dva armády nenájdete ani v Majstrovskej sade, takže pre milovníkov tejto hry je to priam povinnosť.

Summoner Wars je vzrušujúca kartová hra znázorňujúca zúrivú bitku armád vo svete fantasy, kde budete vystupovať v úlohe mýtických Vyvolávačov. Armáda každého národa je iná, takže hra vždy vyžaduje inú stratégiu, dômyselne prispôsobenú vlastným silným stránkam a slabinám nepriateľa. Okrem bojových jednotiek sú k dispozícii aj kamenné múry, ktoré budú vaše jednotky chrániť v boji a tiež budú slúžiť ako magické portály na povolávanie nových jednotiek na bojisko. Zhromaždite mocné vojsko a zaútočte na protivníka, zosielajte mocné kúzla a zničte každého, kto sa vám opováži protiviť! 

 

Obsah hry:

34 Phoenix Elves cards
34 Tundra Orcs cards
8 Custom dice
1 Battle mat
1 Rulebook
Various tokens

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
40-60 min.
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Colby Dauch
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje