Summoner Wars (2nd. edition) MASTER SET
Vstúpte do sveta Itharie, sveta vojen Vyvolávačov! Summoner Wars je vzrušujúca kartová hra zobrazujúca zúrivú bitku armád vo fantasy svete, kde vystupujete v roliach mýtických Vyvolávačov. Armáda každého národa je odlišná, takže hra za ňu vyžaduje rozdielnu stratégiu, dômyselne prispôsobenú vlastným silným stránkam a slabinám nepriateľa. Okrem bojových jednotiek budete mať k dispozícii aj kamenné hradby, ktoré budú vaše jednotky chrániť v boji a tiež budú slúžiť ako magické portály na vyvolávanie nových jednotiek. Zhromaždite silné vojsko a vrhnite sa s ním proti bojovníkovi, zosielajte mocné kúzla a zničte všetkých, ktorí sa vám odvážia postaviť do cesty. Vyberte si jeden zo 6 národov (Tieňoví Elfovia, Mentalisti, Kozlobri, Piesoční Goblini, Trpaslíci alebo Orkovia) a zhromaždite svoje vojsko. Vojny Vyvolávačov práve začínajú!
Odporúčaný vek:
9 rokov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vstúpte do sveta Itharie, sveta vojen Vyvolávačov!

Summoner Wars je vzrušujúca kartová hra zobrazujúca zúrivú bitku armád vo fantasy svete, kde vystupujete v roliach mýtických Vyvolávačov. Armáda každého národa je odlišná, takže hra za ňu vyžaduje rozdielnu stratégiu, dômyselne prispôsobenú vlastným silným stránkam a slabinám nepriateľa. Okrem bojových jednotiek budete mať k dispozícii aj kamenné hradby, ktoré budú vaše jednotky chrániť v boji a tiež budú slúžiť ako magické portály na vyvolávanie nových jednotiek. Zhromaždite silné vojsko a vrhnite sa s ním proti bojovníkovi, zosielajte mocné kúzla a zničte všetkých, ktorí sa vám odvážia postaviť do cesty.
 
Vyberte si jeden zo 6 národov (Tieňoví Elfovia, Mentalisti, Kozlobri, Piesoční Goblini, Trpaslíci alebo Orkovia) a zhromaždite svoje vojsko. Vojny Vyvolávačov práve začínajú!

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
40-60 min.
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Colby Dauch
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Summoner Wars (2nd. edition): Cloaks Faction Deck
Skladom, odosielame čím skôr
16,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje