Radlands: Gangy pustiny
Radlands: Gangy pustiny sú súťažnou, súbojovou karto-duelovkou, založenou na odhaľovaní čo najsilnejších kombinácií kariet. Vystupujte v nej ako vodca svojej postapokalyptickej skupiny preživších. V intenzívnych súbojoch sa snažíte ochrániť svoje tri tábory pred zhubnou mocou konkurenčného kmeňa. Ak sú všetky zničené, prehrávate hru! Hlavným zdrojom v hre je voda. V hre budete hrať s členmi vášho klanu, udalosťami a využívaním schopností kariet, ktoré už máte na stole. Ľudia chránia vaše tábory a poskytujú užitočné schopnosti, zatiaľ čo udalosti sú silnými efektmi, ktoré síce vyžadujú istý čas, ale ich prínos je markantný. Obaja hráči ťahajú karty z rovnakého balíčka. Všetky karty je možné zahrať na stôl alebo odhodiť pre rýchle efekty „haraburdia“. Ak chcete v tomto neľútostnom súboji zvíťaziť, budete musieť spravovať svoje karty a vodu múdro!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
21,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Radlands: Gangy pustiny sú súťažnou, súbojovou karto-duelovkou, založenou na odhaľovaní čo najsilnejších kombinácií kariet.

Vystupujte v nej ako vodca svojej postapokalyptickej skupiny preživších. V intenzívnych súbojoch sa snažíte ochrániť svoje tri tábory pred zhubnou mocou konkurenčného kmeňa. Ak sú všetky zničené, prehrávate hru!

Hlavným zdrojom v hre je voda. V hre budete hrať s členmi vášho klanu, udalosťami a využívaním schopností kariet, ktoré už máte na stole. Ľudia chránia vaše tábory a poskytujú užitočné schopnosti, zatiaľ čo udalosti sú silnými efektmi, ktoré síce vyžadujú istý čas, ale ich prínos je markantný.

Obaja hráči ťahajú karty z rovnakého balíčka. Všetky karty je možné zahrať na stôl alebo odhodiť pre rýchle efekty „haraburdia“. Ak chcete v tomto neľútostnom súboji zvíťaziť, budete musieť spravovať svoje karty a vodu múdro!

Obsah hry:

- 46 kariet ľudí
- 20 kariet udalostí
- 34 kariet táborov
- 2 karty vodných síl
- 2 karty nájazdníkov
- 2 prehľadové karty
- 6 žetónov vody (hrubší kartón)
- 6 bonusových žetonov vody (hrubší kartón)
- české pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Daniel Piechnick
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje