That Time You Killed Me
That Time You Killed Me, je svižná, abstraktná hra pre 2 hráčov, v ktorej sa snažíte vášho oponenta na ceste časom vymazať z histórie! Jeden z vás vynašiel stroj času, ten druhý si chce však pripísať všetky zásluhy pre seba a zbaviť sa svojej konkurencie. Ide o to, kto z koho. Vykročíte šťastiu v ústrety a zvládnete pomocou šikovnej stratégie poraziť toho druhého? Hra ponúka 4 samostatné  scenáre, ktoré obsahujú nové pravidlá, komponenty a taktiež postupne sa zvyšujúcu obtiažnosť. Všetky tieto atribúty napomáhajú obrovskej možnosti variabilnosti a opakovaného hrania.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

That Time You Killed Me, je svižná, abstraktná hra pre 2 hráčov, v ktorej sa snažíte vášho oponenta na ceste časom vymazať z histórie! Jeden z vás vynašiel stroj času, ten druhý si chce však pripísať všetky zásluhy pre seba a zbaviť sa svojej konkurencie. Ide o to, kto z koho. Vykročíte šťastiu v ústrety a zvládnete pomocou šikovnej stratégie poraziť toho druhého?

Hra ponúka 4 samostatné  scenáre, ktoré obsahujú nové pravidlá, komponenty a taktiež postupne sa zvyšujúcu obtiažnosť. Všetky tieto atribúty napomáhajú obrovskej možnosti variabilnosti a opakovaného hrania.

Obsah hry:

2 žetóny zamerania
3 herné plány
4 škatuľky nových kapitol (s tajným obsahom)
14 figúrok hráčov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter C. Hayward
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje