Extraliga All-Stars 1993-2023: Karetní hra
Česká Extraliga ledního hokeje, alebo Česká hokejová extraliga sa v sezóne 2022/2023 dočkala  tridsiateho výročia a pri príležitosti tejto radostnej udalosti prichádza kartová duelovka, sledujúca bohatú históriu jednej z najlepších hokejových líg sveta! Počas 3 dekád si ju zahrali stovky hráčov a dva tucty družstiev. Niektoré z mien sa dostali do reprezentačných výberov, alebo zbierali vavríny v slávnej NHL a  zapísali sa medzi legendy tohto nádherného športu. Extraliga All-Stars vám umožní "zostaviť" svoje vlastné družstvo a užiť si napínavé zápasy proti živým, ako aj "virtuálnym" súperom. Nájdete tu všetky družstvá sezóny 22/23 a ako príjemný bonus aj každého dnes mimoligového víťaza 30 ročnej histórie Extraligy. Každý tím reprezentuje šesť hokejistov histórie organizácie, ktoré zo svojej histórie vybrali samotné kluby. Nesmú chýbať ani najväčšie osobnosti československého hokeja, ktoré nájdete na kartách legiend. Podarí sa vám vyskladať neporaziteľné družstvo, získať titul a zdvihnúť nad hlavu pohár T.G. Masaryka?
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Česká Extraliga ledního hokeje, alebo Česká hokejová extraliga sa v sezóne 2022/2023 dočkala  tridsiateho výročia a pri príležitosti tejto radostnej udalosti prichádza kartová duelovka, sledujúca bohatú históriu jednej z najlepších hokejových líg sveta! Počas 3 dekád si ju zahrali stovky hráčov a dva tucty družstiev. Niektoré z mien sa dostali do reprezentačných výberov, alebo zbierali vavríny v slávnej NHL a  zapísali sa medzi legendy tohto nádherného športu.

Extraliga All-Stars vám umožní "zostaviť" svoje vlastné družstvo a užiť si napínavé zápasy proti živým, ako aj "virtuálnym" súperom. Nájdete tu všetky družstvá sezóny 22/23 a ako príjemný bonus aj každého dnes mimoligového víťaza 30 ročnej histórie Extraligy. Každý tím reprezentuje šesť hokejistov histórie organizácie, ktoré zo svojej histórie vybrali samotné kluby. Nesmú chýbať ani najväčšie osobnosti československého hokeja, ktoré nájdete na kartách legiend. Podarí sa vám vyskladať neporaziteľné družstvo, získať titul a zdvihnúť nad hlavu pohár T.G. Masaryka?

Obsah hry:

110 kariet hokejistov, 17 kariet súperov, 5 kariet žrebu, 20 kariet udalostí, 18 trénerských kariet, 1 žetón prvého hráča, 30 žetónov sily týmu, 5 bodovacích žetónov, 12 šesťstranných kociek, 1 bodovacia tabuľka, pravidla hry.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michal Ekrt, Petr Bělík
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje