Hermiona pomáha kartou Harrymu

Harry proste od začiatku potreboval trochu pomoci od najlepšej kamošky!

Naše herné bábo má chybu. Práve sme na ňu, vďaka vašim správam, prišli. Máme ho naďalej nemenej radi. A našťastie ide o chybu, ktorá na hru nemá žiadny vplyv. Ale samozrejme ideme hľadať cesty k dokonalosti. No a o čo ide?

Každá z postáv má základný balíček kariet, s ktorými hru začína a postupne ho vylepšuje. Každá postava má 3 špeciálne pre ňu typické karty a potom 7 generických kariet kúzla Alohomora (dávajú 1 peniaz). Tieto kartičky základného balíčka majú napísané na malej vlajočke v dolnej časti karty, do ktorého balíčka patria. Chyba je, že existuje 8 kariet Alohomora, ktoré majú dole napísané Hermiona a 6 kariet Alohomora, ktoré majú napísané Harry.

Náprava je jednoduchá: prosíme, jednu kartičku Alohomora s označením Hermiona zapojte do Harryho balíčka. Na hru to nemá absolútne žiadny vplyv.

My samozrejme skúsime s producentom vyriešiť možnosť tlače Alohomor na doplnenie, ale realisticky to aj pri pozitívnom riešení tak skoro nebude.

Nenechajte si prosím pokaziť krásne zážitky v čarodejníckom kúzelnom svete a takto rozumejte vete z úvodu: Harry proste od začiatku potreboval trochu pomoci od najlepšej kamošky!

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje