Poradňa naživo každý deň

Keďže predajne iHRYska sú zatvorené, prišli sme o to, čo robíme nesmierne radi - pomáhať vám vybrať spomedzi obrieho množstva hier tie, ktoré by boli pre vás ako stvorené.

Hľadali sme cestičky, ako v rámci možností na takéto poradenstvo vytvoriť priestor. K dispozícii je samozrejme náš chat (a tam najčastejšie vládca banskobystrického iHRYska Juraj), telefón (ktorý sa ale nezastaví a je niekedy náročné dovolať sa nám), prípadne email či messenger - avšak tam je interakcia veľmi limitovaná.

Spravili sme teda to najlepšie, čo sme vymysleli: každý pracovný deň sa vám z iHRYska prihovoríme na našej Facebookovej stránke naživo. V dvoch polhodinových blokoch, o 17.00 a o 18.00, vám budeme k dispozícii. Môžete nám klásť cez komentáre otázky od výmyslu sveta, odpovieme najlepšie na tie o hrách :) Ale hlavný zmysel živých vysielaní je priestor na rady s výberom. Stačí nám popísať, pre koho vyberáte hru, prezradiť nám o ňom čo je potrebné a primerané... a my vám skúsime hneď poradiť. Prípadne sa opýtame otázku dve a ukážeme vám hry, ktoré by sa mohli hodiť.

Zároveň môžu naše prenosy poslúžiť ako inšpirácia aj pre tých, ktorí sa nič neopýtajú, lebo budú počuť o pekných hrách, ktoré poradíme iným. A prípadné chvíle bez špecifických otázok vyplníme predstavovaním hier, ktoré máme radi my.

Vysielať bude Peťo alebo Lenka, dopĺňaní ďalšími iHRYskáčmi, z ktorých každý má nejakú "svoju" obľúbenú skupinu hier.

Srdečne vás pozývame pridať sa. Prípadne o našich živých poradniach povedzte tým, ktorým by sa mohli hodiť. Tešíme sa na vás.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje