Harry Potter: Boj o Rokfort - Príšerná kniha príšer + Čary a elixíry
Do vyrozdávania zásob vám ku hre pribalíme šesticu promo kariet! Ponúkame vám výhodný balík oboch skvelých rozšírení hry Harry Potter - Boj o Rokfort! Harry Potter - Boj o Rokfort: Čary a elixíry zapojí do hry Ginny Waeasleyovú, prináša aj možnosť vylepšovania kúziel a používania elixírov, ktoré môžete využiť v boji proti novým nepriateľom a výzvam! 4 krabičky novej hry :) Harry Potter - Boj o Rokfort: Príšerná kniha príšer pridáva do hry viac ako 150 nových kariet v 4 krabičkách. K mladým hrdinom sa pridá Luna Lovegoodová a tiež sa dostanete do Zakázaného lesa, kde budete čeliť novým protivníkom v podobe magických bytostí. Boj o Rokfort je kartová kooperatívna hra, v ktorej hráči spoločnými silami bránia Rokfortskú strednú školu čarodejnícku pred zlosynmi. Hráči v hre hrajú za známe postavy - Harry, Ron, Hermiona a Neville. Každá z nich disponuje vlastným balíčkom kariet, ktorý si v priebehu hry vylepšujete, učíte sa nové kúzla a získavate cenné artefakty. Inými kartami sa liečite alebo útočíte na nepriateľov v snahe zabrániť ich temnému pôsobeniu. A iba spoločne môžete, tak ako Harry a jeho priatelia, odvrátiť zlo!  Tak ako pôvodný príbeh, aj táto hra obsahuje 7 častí (7 krabičiek), aby ste mohli začať všetky Harryho dobrodružstvá na vlastnej koži. Tak začnete hru ako mladí študenti, ktorí práve nastúpili na Rokfort a postupne prejdete všetkými siedmymi rokmi, kde v každom roku máte svoj počiatočný balíček iný, takže tak ako rastú a menia sa vaši hrdinovia, menia sa aj vaše počiatočné balíky, prichádzajú nové karty, nové kúzla, noví nepriatelia. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:

Ku hre Harry Potter - Boj o Rokfort: Príšerná kniha príšer u nás dostanete ako darček 3 promo karty.

Ku hre Harry Potter -  Boj o Rokfort: Čary a elixíry u nás dostanete ako darček 3 promo karty.

59,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Do vyrozdávania zásob vám ku hre pribalíme šesticu promo kariet!

Ponúkame vám výhodný balík oboch skvelých rozšírení hry Harry Potter - Boj o Rokfort!

Harry Potter - Boj o Rokfort: Čary a elixíry zapojí do hry Ginny Waeasleyovú, prináša aj možnosť vylepšovania kúziel a používania elixírov, ktoré môžete využiť v boji proti novým nepriateľom a výzvam! 4 krabičky novej hry :)

Harry Potter - Boj o Rokfort: Príšerná kniha príšer pridáva do hry viac ako 150 nových kariet v 4 krabičkách. K mladým hrdinom sa pridá Luna Lovegoodová a tiež sa dostanete do Zakázaného lesa, kde budete čeliť novým protivníkom v podobe magických bytostí.

Boj o Rokfort je kartová kooperatívna hra, v ktorej hráči spoločnými silami bránia Rokfortskú strednú školu čarodejnícku pred zlosynmi. Hráči v hre hrajú za známe postavy - Harry, Ron, Hermiona a Neville. Každá z nich disponuje vlastným balíčkom kariet, ktorý si v priebehu hry vylepšujete, učíte sa nové kúzla a získavate cenné artefakty. Inými kartami sa liečite alebo útočíte na nepriateľov v snahe zabrániť ich temnému pôsobeniu. A iba spoločne môžete, tak ako Harry a jeho priatelia, odvrátiť zlo!  Tak ako pôvodný príbeh, aj táto hra obsahuje 7 častí (7 krabičiek), aby ste mohli začať všetky Harryho dobrodružstvá na vlastnej koži. Tak začnete hru ako mladí študenti, ktorí práve nastúpili na Rokfort a postupne prejdete všetkými siedmymi rokmi, kde v každom roku máte svoj počiatočný balíček iný, takže tak ako rastú a menia sa vaši hrdinovia, menia sa aj vaše počiatočné balíky, prichádzajú nové karty, nové kúzla, noví nepriatelia. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
43,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje