Activity Gold
ACTIVITY GOLD EDITION je hra pre celú rodinu, či partiu priateľov, ktorá nesmie chýbať na žiadnom spoločenskom stretnutí. Zlatá edícia tejto hry je plná nových, netradičných úloh a nadväzuje na predošlé verzie hry ACTIVITY. A čím je teda táto hra "zlatá"?  Obsahuje zlaté kartičky, na ktorých sú známe príslovia, ustálené slovné spojenia, či obľúbené hlášky.  Priebeh hry: Člen tímu si vezme zelenú kartu a pokúša sa svojim spoluhráčom priblížiť daný pojem pomocou pantomímy, opisu alebo kreslenia. Akým spôsobom bude pojem predvádzať a o koľko políčok posunie svoju figúrku, je uvedené na karte. Pokiaľ tím postúpi na zlaté políčko, musí riešiť v nasledujúcom kole zlatú úlohu, pri ktorej však môžu hádať aj súperi. Kto daný pojem uhádne, získava zlatú kartu. Tím, ktorý má najvyšší počet zlatých kariet, dostane miesto obyčajnej figúrky zlatého koňa. V priebehu hry sa môže stať, že tím skončí na políčku, ktoré je už obsadené. V tomto prípade sa musí figúrka, ktorá už na políčku stála, vrátiť o jedno políčko naspäť. Iba tím so zlatým koňom ostáva v tejto situácii na svojom mieste.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
4-16 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

ACTIVITY GOLD EDITION je hra pre celú rodinu, či partiu priateľov, ktorá nesmie chýbať na žiadnom spoločenskom stretnutí. Zlatá edícia tejto hry je plná nových, netradičných úloh a nadväzuje na predošlé verzie hry ACTIVITY. A čím je teda táto hra "zlatá"?  Obsahuje zlaté kartičky, na ktorých sú známe príslovia, ustálené slovné spojenia, či obľúbené hlášky. 

Priebeh hry: Člen tímu si vezme zelenú kartu a pokúša sa svojim spoluhráčom priblížiť daný pojem pomocou pantomímy, opisu alebo kreslenia. Akým spôsobom bude pojem predvádzať a o koľko políčok posunie svoju figúrku, je uvedené na karte. Pokiaľ tím postúpi na zlaté políčko, musí riešiť v nasledujúcom kole zlatú úlohu, pri ktorej však môžu hádať aj súperi. Kto daný pojem uhádne, získava zlatú kartu. Tím, ktorý má najvyšší počet zlatých kariet, dostane miesto obyčajnej figúrky zlatého koňa. V priebehu hry sa môže stať, že tím skončí na políčku, ktoré je už obsadené. V tomto prípade sa musí figúrka, ktorá už na políčku stála, vrátiť o jedno políčko naspäť. Iba tím so zlatým koňom ostáva v tejto situácii na svojom mieste.

Obsah hry:

330 zelených kariet, 220 zlatých kariet, 1 herný plán, 4 hracie figúrky, 1 zlatý kôň, 1 presýpacie hodiny, 1 blok, 1 ceruzka, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
4-16 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2010
Hodnotenie hry
Barbora
2.1.2021
Skvelá verzia k originálnej verzii aktivít, príslovia a porekadlá sú o dosť ťažšie ale zároveň extra smiešne pre ich znázornenie. Odporúčam pre osoby ktoré sa pomaly presýtili základnej hry a hladajú zmenu
Margarétka
12.12.2016
Výborná hra, vždy sa nasmejeme, kartičiek je naozaj veľa, tak rýchlo ich nezopakujete...Niektoré príslovia sú divne preložené do slovenčiny ale ináč v pohode...hrávame to aj s deťmi a smiech Vám zaručujem...:)
bagsik
5.11.2012
Super hra podobna ako activity original ibaze si mysllim ze mierne tazsia pretoze su tam aj prislovia a trosku iny princip vyberaia slov.
Majo
11.4.2011
vyborna hra, vrelo odporucam :)
4 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje