Adventný Deluxe kalendár Pokémon Holiday
Krásny adventný deluxe kalendár plný malých Pokémonov pre všetkých fanúšikov týchto príšeriek. Kalendár obsahuje milučké figúrky Pokémonov a rôzne vianočné dekorácie. Deluxe verzia adventného kalendára sa otvára, a vytvára tak špeciálny, vianočný Pop-Up ‘N’ Play Display™, ktorý obsahuje svetielka a zvuky. Očíslované dvierka kalendára prinášajú jednu zo 16 figúrok Pokémonov, ktoré majú krásne perleťové sfarbenie. Môžete tu objaviť vianočné verzie obľúbených Pokémonov ako Bulbasaura, Squirtla, Charmandera, Pikachua a mnohých ďalších. Okrem figúrok vás poteší aj 18 vianočných doplnkov.
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
79,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Krásny adventný deluxe kalendár plný malých Pokémonov pre všetkých fanúšikov týchto príšeriek. Kalendár obsahuje milučké figúrky Pokémonov a rôzne vianočné dekorácie.

Deluxe verzia adventného kalendára sa otvára, a vytvára tak špeciálny, vianočný Pop-Up ‘N’ Play Display™, ktorý obsahuje svetielka a zvuky. Očíslované dvierka kalendára prinášajú jednu zo 16 figúrok Pokémonov, ktoré majú krásne perleťové sfarbenie. Môžete tu objaviť vianočné verzie obľúbených Pokémonov ako Bulbasaura, Squirtla, Charmandera, Pikachua a mnohých ďalších. Okrem figúrok vás poteší aj 18 vianočných doplnkov.

Obsah hry:

16 figúrok Pokémon so špeciálnym perleťovým sfarbením

18 vianočných doplnkov a dekorácií

Pop-Up displej

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje