Pokémon 151

/ 12 produktov
Filter
Počet hráčov:
vyberte
1
2
Kolekcie
Cena do:
vyberte
6
120
Filter podľa:
Popis kategórie Pokémon 151

Návrat prvých Pokémonov! Starí známi, ktorých poznáte od prvopočiatkov Pokémonov, sa vracajú v špeciálnej edícii Scarlet & Violet 151. Krásna zbierka kartičiek Pokémonov oživí spomienky na dávnych parťákov: Pikachu, Squirtle, Bulbasaur, Charmander či Mew!

Takmer 10000 dní ubehlo od predstavenia úplne prvej sady Pokémon TCG, alebo ポケモンカードゲーム - Pokemon Kādo Gēmu. Ako pamiatku, na hranie, či iba tak do zbierky - vyberte si spomedzi krásnych produktov: základné balíčky / boostre sa vyskytujú v každom balení, “bez prídavkov” ich nájdete v Booster bundle; pre zberateľov exkluzívny Ultra Premium Collection; hráči oceňujú Elite Trainer Box; ak by ste chceli aj tematický album, siahnite po Binder Collection; ak plagát, vhodný bude Poster Collection; no a zberateľsko-hráčske kolekcie s ex-Pokémonmi Zapdos ex a Alkazam ex.

V Secret Rare prevedení tu okrem evolučných línií ikonickej trojice pôvodných štartérov nájdete priehršť, dnes už nezabudnuteľných "vreckových príšeriek". Každej evolučnej línii sa tentoraz navyše venoval vždy len jeden ilustrátor, čo z nich robí malú umeleckú zbierku ! Absolútnym zberateľským bonusom, je historický návrat pokémona Kadabra , ktorý na kartičkách chýbal vyše dvoch dekád!

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje