Pokémon: Scarlet & Violet 151 Elite Trainer Box
Veľkolepý návrat na úplný začiatok pokéhistórie! V tejto špeciálnej zberateľskej edícii zasvätenej úplne prvej generácii pokémonov nazrieme do regiónu Kanto. Toto špeciálne darčekové balenie je plné všetkého, čo každý zberateľ Pokémon kariet a hlavne každý hráč, potrebuje! Zdobí ho motív večne driemajúceho Snorlaxa, ikonu prvej generácie pokémonov. Obsahuje 9 boostrov (balíčkov) zo setu 151 (v každom je 10 náhodných kariet), 1 full-artovú promo kartu Snorlaxa, 65 obalov na karty s motívom Snorlaxa, 45 kariet energií na tvorbu vlastných balíčkov, 6 kociek na počítanie zranení, vyhodnocovaciu mincu, 2 žetóny kondícií, praktickú krabičku na karty so štyrmi oddeľovačmi, samozrejme pravidlá, prehľad edície 151 (obe v angličtine) a kód na online verziu tohto produktu pre Pokémon TCG Live. Ak hľadáte darček pre poké nadšencov Elite Trainer Boxom chybu určite neurobíte!
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
49,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Veľkolepý návrat na úplný začiatok pokéhistórie! V tejto špeciálnej zberateľskej edícii zasvätenej úplne prvej generácii pokémonov nazrieme do regiónu Kanto.

Toto špeciálne darčekové balenie je plné všetkého, čo každý zberateľ Pokémon kariet a hlavne každý hráč, potrebuje! Zdobí ho motív večne driemajúceho Snorlaxa, ikonu prvej generácie pokémonov.

Obsahuje 9 boostrov (balíčkov) zo setu 151 (v každom je 10 náhodných kariet), 1 full-artovú promo kartu Snorlaxa, 65 obalov na karty s motívom Snorlaxa, 45 kariet energií na tvorbu vlastných balíčkov, 6 kociek na počítanie zranení, vyhodnocovaciu mincu, 2 žetóny kondícií, praktickú krabičku na karty so štyrmi oddeľovačmi, samozrejme pravidlá, prehľad edície 151 (obe v angličtine) a kód na online verziu tohto produktu pre Pokémon TCG Live.

Ak hľadáte darček pre poké nadšencov Elite Trainer Boxom chybu určite neurobíte!

Obsah hry:

9 boosterov (balíčkov) zo setu 151
1 full-artovú promo kartu Pokémona Snorlax
65 obalov na karty s grafikou edície 151
45 kariet energií
6 kociek na počítanie zranení
vyhodnocovaciu mincu
2 plastové žetóny kondícií
praktickú krabičku na karty so štyrmi oddeľovačmi
pravidlá
prehľad edície 151
kód pre Pokémon TCG Live

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje