Pokémon: Scarlet & Violet 151 Alakazam ex Collection
Veľkolepý návrat na úplný začiatok pokéhistórie! V tejto špeciálnej zberateľskej edícii zasvätenej úplne prvej generácii pokémonov nazrieme do regiónu Kanto. Táto mocná zberateľská 151 Alakazam ex Collection obsahuje jedného z najikonickejších psychických pokémonov vôbec, Alakazama! V balení sa nachádza špeciálna promo karta Alakazam ex, dve promo karty jeho predvývojov (Abra a Kadabra) , ďalej sú tu 4 Pokémon TCG Boostre (balíčky) edície 151 a samozrejme kód pre Pokémon TCG Live. Alakazam vo svojej mocnej ex forme isto poteší každého fanúšika. V balíčkoch - boosteroch navyše môžete nájsť ďalšie krásne karty tejto zberateľskej edície!
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
24,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Veľkolepý návrat na úplný začiatok pokéhistórie! V tejto špeciálnej zberateľskej edícii zasvätenej úplne prvej generácii pokémonov nazrieme do regiónu Kanto.

Táto mocná zberateľská 151 Alakazam ex Collection obsahuje jedného z najikonickejších psychických pokémonov vôbec, Alakazama! V balení sa nachádza špeciálna promo karta Alakazam ex, dve promo karty jeho predvývojov (Abra a Kadabra) , ďalej sú tu 4 Pokémon TCG Boostre (balíčky) edície 151 a samozrejme kód pre Pokémon TCG Live.

Alakazam vo svojej mocnej ex forme isto poteší každého fanúšika. V balíčkoch - boosteroch navyše môžete nájsť ďalšie krásne karty tejto zberateľskej edície!

Obsah hry:

1 foilovú promo kartu Alakazam ex, 1 foilovú promo kartu Abra, 1 foilovú promo kartu Kadabra, 4 Pokémon TCG Boostre, kartu s kódom pre Pokémon TCG Live

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje